Kapat
2019 Audi RS5 Sportback
Haberler 0

2019 Audi RS5 Sportback Büyülüyor

Geçtiğimiz günlerde resmi olarak bilgileri ve resimleri sızdırılan 2019 Audi RS5 Sportback görüntüsü ve özellikleri ile büyülüyor. Audi markası kendi sınırlarını yeniden çiziyor. Dünya genelinde en popüler ve en çok satış yapan markalardan birisi. Şimdi de spor tutkunları için özel olarak geliştirdiği otomobil modelini bizlere sunma yoluna gitti.

444 Beygirlik V6 Motor

Tam anlamı ile bir performans canavarı olduğunu net şekilde söyleyebiliriz. 444 beygir gücündeki bu canavar, 100 KM’ye 4 saniyenin altında bir zamanda çıkıyor. 2,9 litre V6 TFSI BiTurbo motoru ile ne kadar sağlam bir seçeneği bizlere sunduğunu kanıtlıyor. Aynı zamanda denemelere göre araç 250 KM hızı görmüş durumda. Otoyol çizgilerini tek şerit olarak görürsünüz.

Gelişmiş Donanım ve Güvenlik Paketleri

Gemi gibi araba dedikleri bu olsa gerek arkadaşlar. Yukarıdaki resimde de iç mekan tasarımını görüyorsunuz. Aracın tüm donanımı tek bir akıllı ekranda sizlere sunuluyor. Aracın tüm detaylarını sonuna kadar analiz edebiliyorsunuz.

Adaptive Cruise Control sistemi aracın içeriğinde yine sizlere sunuluyor. Direksiyon tasarımına kadar özel olarak hazırlanmış mükemmel ötesi bir seçenek.

Yeşil rengi ile büyüleyici bir görüntüyü bizlere sunduğunu net şekilde söyleyebiliriz. Performans açısından zaten tartışılmaz. Dolayısı ile bu otomobilin piyasaya çıktığı an itibari ile bağımlıları olacak gibi de görünüyor. Dolayısı ile aracı sizler için elimizden geldiğince inceleme yoluna gidiyoruz. Yorumlarınızı da ciddi anlamda merak ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir