Kapat
AG241QG
İnceleme 0

AOC AG241QG Monitör İnceleme

84.3% Ortalama Puan

AOC AG241QG Monitör İnceleme

Bir bilgisayar için en önemli yardımcı elemanlardan bir tanesi monitördür. Günümüzde birçok marka kendisine has özelliklere sahip olan monitörleri çıkarak piyasalara sürüyor.

Tasarım
%90
Özellikleri
%94
Dayanıklılık
%73
Fiyat
%80

AG241QG Monitör Özellikleri Şaşırtıyor

Biz de bu monitörleri alarak en iyi tercihleri yapmış bulunuyoruz. AG241QG Monitör de bunlardan sadece bir tanesidir. Özellikleri ile şaşırtan ve kullanıcılara bambaşka bir deneyim sunmayı başaran bu monitör ile sizin de teknolojiye ve hayata bakış açınızda değişiklik meydana gelecek. Herkesin yakından takip ettiği bu cihazı siz de hemen kullanmaya başlayarak bir monitörden beklediğinizden daha fazlasını almaya başlayın. Sizler için bu monitörün özelliklerini araştırdık.

AG241QG Monitör

AG241QG Monitör Özellikleri Nelerdir?

  • 24 inç ekran kalitesine sahip olan monitör sizlere farklı bir pencereden oyun oynamanıza imkan tanıyor. Daha öncesinde böyle bir oyun montörü ile tanışmadığınıza emin olabilirsiniz.
  • 165 Hz yenileme hızı ile dikkat çeken AG241QG Monitör ile herhangi bir donma sorunu yaşamayacaksınız. Son derece lüks bir kullanıma sahip olan monitörü siz de deneyecek ve farkı anında göreceksiniz.
  • Aksiyon oyunlarını oynarken daha hızlı bir potansiyel size sunan, romantik düzeyde geçişlere sahip olan AG241QG Monitör ile hayata son derece keyifle bakmaya başlayacaksınız. Siz de bu monitörün sahibi olarak oyunların özelliklerine göre değişiklik gösteren bir monitörü elde edeceksiniz.
  • Bir sinemaya gitmek ya da oyun konsolunun içerisinde yer almak yerine, AG241QG Monitör ile hepsini kendi ayağınıza getirebileceksiniz. Monitörde QHD çözünürlük kalitesi bulunmaktadır. Bu kalite sayesinde tüm sinema eserlerini kendi boyutunda seyredebiliyorsunuz.

AG241QG Monitör Özellikleri ile Kaliteli Mi?

Hem oyun oynamak isteyenler için, hem de sinema keyfini evinde yaşamak isteyenlere özel hazırlanan AG241QG Monitör oldukça kaliteli yapısı ile dikkat çekmektedir.

AG241QG_Teknik_Ozellikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir