Apple AirBar İncelemesi

Apple AirBar

Uzun süredir beklediğiniz Apple AirBar incelemesi ile resmen karşınızdayız. Apple şirketinin geliştirmiş olduğu dokunmatik dizüstü bilgisayar, kısa zaman içerisinde adından söz ettirdi. Apple şirketi her geçen gün daha iyi şeyler geliştirme amacı içerisine giriyor. Türkiye genelinde de bu cihaz ciddi anlamda ilgi gördü. Dokunmatik teknolojilerinin geldiği son nokta olarak da dikkat çekiyor diyebiliriz.

Apple AirBar Özellikleri

Apple AirBar Özellikleri

Dokunmatik notebook. Apple şirketi bu cihazı geliştirirken birkaç farklı donanım modeli ile birlikte geliştirdi. Hal böyle olunca insanların beklentilerine de tam anlamı ile yanıt veriyor diyebiliriz. Cihazn incelemesini bizzat ShiftDelete ekibi gerçekleştirdi. Dolayısı ile bu cihaz, adından çok ciddi anlamda söz ettirecek. Şuan da satış rakamlarına baktığımız zaman da ilgi gören bir cihaz. ShiftDelete şirketine bu inceleme için öncelikle teşekkür ettiğimizi bildirmek istiyoruz.

İnternet Ortamından Satın Alabilirsiniz

Apple şirketi, bildiğiniz gibi ülkemiz genelinde hizmetler verirken genel itibari ile yetkili bayilikleri ile bu süreçleri yönetiyor. Kendileri, sadece İstanbul genelinde açtıkları mağazalar ile satış yapıyor. AirBar satın almak istiyorsanız yine bu yetkili bayiliklerden satın alım yapmanız gerekecektir.

AirBar satışını resmi olarak yapan şirketler D&R, Pupa, Troy, Turkcell ve Lydia olarak karşımıza çıkıyor da diyebiliriz. Fiyat itibari ile de Apple şirketinin her ürününde olduğu gibi ciddi anlamda yüksek. Ancak yine de işlevlerine baktığımız zaman mükemmel bir cihaz diyebiliriz.