Kapat
Apple HomePod
Haberler 2

Apple HomePod Yakında Satışa Çıkacak

Uzun bir süredir adı ile gündemi meşgul eden ve kısa süre içerisinde fark yaratan Apple HomePod yakın bir zaman içerisinde satışa çıkarılacak. Akıllı hoparlör sınıfı içerisinde ciddi anlamda fark yaratacak olan bu ürün, fiyatı ile de adından söz ettirecek gibi görünüyor. Apple şirketinin kısa zaman içerisinde bu denli fark yaratması olasıydı.

Apple HomePod lansmanı geçtiğimiz günlerde Apple şirketinin resmi Campus binası içerisinde gerçekleştirildi. Son derece şık bir tasarım ile karşımıza çıkacak olan bu akıllı hoparlör, devrim niteliğinde olacak.

Apple HomePed Fiyatı

Apple HomePod Fiyatı Açıklanmıştı

Apple şirketinin bu zamana kadar ucuz fiyatlar ile bir ürün geliştirdiğini bizler gibi sizlerde görmemişsinizdir. Nitekim bu akıllı hoparlör modelinin de uygun fiyat ile gelmediği aşikar. Kapak görselimizde de görebileceğiniz üzere lansmanda ürünün fiyatı 349 DOLAR olarak aıklandı.

Ülkemiz kuru ve vergiler de dikkate alındığı zaman ortalama 2250 TL dolaylarında bir fiyat etiketi ile satışa çıkarılacağını tahmin ediyoruz. Modern tasarımı ayrıca çok ciddi anlamda dikkatleri üzerine çekiyor.

Şuan için bu ürünün 6 adet mikrofonlu şekilde geliştirildiğini biliyoruz. Başlı başına bir müzik kutusu olarak da dikkat çeken Apple HomePod,i bulunduğu ortama göre sesi kendi ayarlıyor. Dolayısı ile her anlamda mükemmel kaliteye sahip bir ürün olarak dikkat çekiyor. Otomatik ses sistemlerinin geldiği son mükemmel nokta olduğunu da söyleyebilmek mümkün. Bu ay sonuna kadar satışa çıkarılacak.

“Apple HomePod Yakında Satışa Çıkacak” üzerine 2 yorum

  1. Avatar Nerede dedi ki:

    Nerede? Yani Türkiye’de ilk nerede satışa sunuluyor.

    1. yllcn yllcn dedi ki:

      Satışı yapılan yer bilgisi başladığı anda siz okurlarımızı bilgilendiriyor olacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir