Asus Rog Phone incelemesi

87.7% Ortalama Puan

Asus Rog Phone incelemesi

Asus Rog Phone incelememizde bu gün özel bir telefon modeline yer veriyoruz. Asus Rog modeline… Telefon modeli 8 çekirdekli Snapdragon 855 kullanmakla beraber bu işlemci ile uyumlu çalışan oldukça büyük 8 GB kapasitede RAM donanımını kullanıyor.

Tasarım
%89
Şarj Süresi
%88
Donanım
%87
Batarya
%88
Fiyat
%85
Fiyat
%89

Asus Rog Phone incelememizde bu gün özel bir telefon modeline yer veriyoruz. Asus Rog modeline… Telefon modeli 8 çekirdekli Snapdragon 855 kullanmakla beraber bu işlemci ile uyumlu çalışan oldukça büyük  8 GB kapasitede RAM donanımını kullanıyor. 6.24 inç büyüklüğe sahip olan yeni telefon modeli 1080 x 2160 piksel çözünürlük sunuyor. Ayrıca 387 PPI görüntü yoğunluğu mevcut telefonun bütün özellikleri en üst düzeyde seçilmiş. Ayrıca hızlı şarj desteği olan Telefonun USB C Tipi  girişi mevcut… Kameralara gelince… 16 megapiksel 8 megapiksel  ve 5 megapiksel kameraları arka kısımda bulunuyor. Önde ise 16 megapiksellik bir kamera daha selfie çekimler için dizayn edilmiş durumda… Bu telefondan son derece güzel bir ekran harika bir tasarım büyük depolama alanı ve yüksek performansı bir arada bulabilirsiniz.

Oyun için Asus Rog

Oyun oynamak isteyenlerin sağlam bir konfigürasyon beklediklerini biliyoruz, Asus rog 2 model telefon ihtiyacınızı ve beklentilerinizi ziyadesiyle karşılayacak amiral gemisi telefonlardan biri olarak görünüyor. Telefonu test edenlerin ifade ettiğine göre, bu cihazın kamera performansı da çok iyi… Ekranı da Gorilla Glass teknolojisi ile korunan Asus Rog Phone fiyatı ise biraz yüksek: 1090 dolar fiyatı hak ettiği bir gerçek. Çünkü hiçbir donanımda eksik kalınmadı..Asus firmasının başarılı laptop serilerinden gelen bir bilgeliğine de güvenmek gerekiyor. Telefonu almak için temmuz ayının sonlarını beklemek gerekiyor.