Kapat
Asus Zenfone 5
Haberler 0

Asus Zenfone 5 İncelemesi

88% Ortalama Puan

Asus Zenfone 5

Asus Zenfone 5, tasarım olarak tamamen alıntı. Yani kesinlikle özgün değil. Donanım özellikleri itibari ile çok ciddi anlamda fark yaratır. Ancak tasarımına ciddi anlamda takılmış vaziyetteyiz.

Tasarım
%75
Teknik Özellikler
%90
Ekran
%90
Dayanıklılık
%95
Fiyat
%90

Heyecan ile beklediğimiz MWC 2018 kapsamında tanıtımı gerçekleştirilen Asus Zenfone 5 incelemesi ile karşınızda bulunuyoruz. Asus markası, organizasyon kapsamında üç ayrı modelini tanıttı. Bizde elimizden geldiğince markanın tüm cihazlarını sizler için göz önünde bulundurduk. Kalitesine dair en ince ayrıntısına kadar kaliteli imkanları değerlendiriyoruz.

Tamamen iPhone X alıntısı bir telefon gibi görünüyor. Amiral gemisi gibi lanse ediliyor ancak çalıntı olması ne yazık ki telefonu geri plana atıyor. Dolayısı ile daha kapsamlı seçenekleri sizlere sunacağız.

Asus Zenfone 5 İncelemesi

Asus Zenfone 5 Teknik Özellikleri

Asus Zenfone 5, resimlerinden de görebileceğiniz üzere iPhone X alıntısı gibi görünüyor. Dolayısı ile kısa bir zaman dilimi içerisinde bu telefon modelinin adından ciddi anlamda söz ettirecek gibi. En azından donanım özellikleri bu şekilde. Hemen detayları inceleyelim.

  • Mobil İşlemci: Snapdragon 636
  • RAM Bellek Alternatifleri: 4GB/6GB
  • Dahili Depolama Kapasitesi: 64GB
  • Ekran: 6.2 inç 19:9 Full HD+ IPS LCD Kapasitif
  • Arka Kamera: 18MP f/1.8 diyaframlı Sony IMX 363 sensör + 120 derece görüş açılı ikinci kamera
  • Ön Kamera: 8MP
  • Batarya Kapasitesi: 3300mAh

Asus Zenfone 5 Fiyatı

Fiyatı itibari ile siz değerli okuyucularımıza bizlere sunan bilgiyi anlatmak istiyoruz. Telefon, 450 Euro gibi bir satış fiyatı ile karşımıza çıkacak. TL bazında incelediğimiz zaman ise vergiler de dahil olmak kaydı ile 2500 – 3000 TL dolaylarında bir telefon olacağını söyleyebiliriz. Tasarımını eleştiriyorum. Fiyatı ideal. Daha kapsamlı bilgileri de satışın ardından sizlere sunacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir