Kapat
Batman Oyunları
Haberler 0

Batman Oyunları Ücretsiz Olarak Dağıtılmaya Başlandı

Bugün ki haberimizde meraklılarına Batman oyunları ile alakalı olarak çok önemli bir haber verecğiz. Bu haber, sizleri kendisine hayran bırakacak. Zaten haberin başlığında da az çok görebilme şansına sahip oluyorsunuz. Dünyanın en popüler süper kahramanlarından olan Batman, bilgisayar oyunu olarak da fark yaratmıştı.

EA Games tarafından geliştirilen bu oyunlar, birçok kişinin isteyipte alamadığı bir fiyat ile satıldığından sıkıntılıydı. Ancak şirket, bu anlamda kısa süre içerisinde ciddi anlamda yenilik yaptı. Oyun, resmen internet üzerinde ücretsiz olarak siz değerli oyunseverlerin beğenisine sunuldu.

EA ve Origin Access Sisteminde Ücretsiz İndirmeye Açıldı

Grafikleri, oynanış seçenekleri ve kurgusu açısından dünya genelinde ilgi gören bir aksiyon oyunundan bahsettiğimizi öncelikle söyleyelim. Bu oyun, çok kısa bir zaman dilimi içerisinde herkes için önem arz edecek. EA ve Origin üyelerine ücretsiz olarak sunulmaya başlanan bu oyunun daha ne kadar ücretsiz devam edeceği de merak konusu diyebiliriz sanırım.

Batman, birçok farklı isim ile birçok farklı seçeneği bizlere sunan ücretsiz oyun modelleri ile karşımıza çıktı da diyebiliriz. Merak ile araştırdığımız Arkham Asylum, Arkham City ve Arkham Origins oyunlarının ücretsiz olduğunu öğrendik. An itibari ile bu oyunları internet üzerinden indirebilme şansına sahip olabileceğinizi de asla unutmayın.

Hemen sisteme giriş yaparak kütüphanenize oyunları ekleyin. En azından hesabınıza eklemiş olursunuz. İndirme yoluna da gidebileceğimizi söyleyebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir