Call of Duty: Black Ops 4 Resmen Duyuruldu

Call of Duty: Black Ops 4

Oyun dünyasında çok ciddi anlamda hareketlilik yaratmasını beklediğimiz oyunlardan olan Call of Duty: Black Ops 4 resmen duyuruldu. Duyuruldu ve tanıtım videosu dahi Youtube üzerinde yayınlandı. Oyun içerisinde birçok farklı yeni mod ve birçok yeni özellik her zaman olduğu gibi dikkatleri cezbedecek.

Bununla birlikte oyun içerisinde karma özellikler de olacak. Battle Royale modu, zombiler ve gladyatörler. Daha birçok farklı seçeneği oyun içerisinde deneyim edebilme şansına sahip olabileceğinizi unutmayın. Grafik özelliklerini saymıyoruz bile. Sizlere daha kapsamlı bilgileri aşağıdaki tanıtım videosu verecektir.

İlk Video: Multiplayer Reveal (Multiplayer Duyurusu)

https://www.youtube.com/watch?v=ooyjaVdt-jA

Oyun içerisinde çok oyunculu bir deneyim yaşayabilme şansına sahip olacaksınız. Tanıtım esnasında birçok farklı video, birçok farklı oyun konseptini bizlere net şekilde anlatıyor. Bizde bu videoları sizlere elimizden geldiğince sunmaya çalışıyoruz.

İkinci Video: Blackout Introduction (Battle Royale Duyurusu)

Yukarıda da bahsettiğimiz üzere oyun içerisinde birçok farklı yenilik olacak ki Battle Royale modu da bunlardan birisi. Yukarıdaki video sizleri bu anlamda aydınlatmak için yeteri kadar iyi bir detay.

Üçüncü Video: Blood of the Dead (Zombi Modu Duyurusu)

Oyunda aynı zamanda Resident Evil konseptini aratmayacak olan bir zombi modu daha geliştirildi. Kısacası adından her anlamda söz ettirecek bir oyunun yakın zamanda bizlerle olacağı aşikar. Oyunun satışa çıkış tarihi ise 12 Ekim 2018 olarak açıklandı. Heyecan içerisinde oyunu bekliyor olacağız.