Kapat
Canon G7X Mark III
Haberler 0

Canon G7X Mark III İncelemesi (4K Çözünürlüklü VLOG Kamerası)

95% Ortalama Puan

Canon G7X Mark III

Son derece mükemmel bir VLOG kamerası olarak karşımıza çıkıyor. Kullanışlı tasarımı ve 4K çözünürlüğü ile ciddi anlamda fark yaratan bir kamera modeli diyebiliriz sanırım.

Tasarım
%90
Ağırlık
%95
Boyutları
%95
Çözünürlük
%100
Özellikleri
%95

Bugün siz değerli okuyucularımız ile birlikte Canon G7X Mark III incelemesi ile bu yeni nesil cihazı çok daha yakından inceleme şansına erişeceğiz. Bildiğimiz gibi artık Youtube, herkes için olmazsa olmaz imkanlardan birisi. Youtuber’lar için bilhassa mükemmel bir VLOG kamerası olarak geliştirilen bu cihaz, küçük boyutlarına rağmen tam 4K çözünürlük ile video kaydedebilme seçeneğini bizlere sunuyor.

Canon markasının eşsiz deneyimi ile karşımıza çıkan bu kamera, her anlamda sınırları zorlayacak şekilde geliştirildi. Elimize ulaşan detaylara göre cihaz incelemesi yapma yoluna gidelim istedik.

Canon G7X Mark III Özellikleri

4K çözünürlük sunması ve mükemmel bir lense sahip olması, kameranın fark yaratması için yeteri kadar ideal imkanlardan birisi olarak da dikkat çekiyor. Özellikleri aşağıdaki gibidir;

  • Canon 4.2x Lens
  • 4K Video Kayıt Çözünürlüğü
  • IPS LED Önizleme Ekranı
  • MicroSD Kart Desteği

şuan için cihazın elimize geçen özellikleri olarak dikkatleri çekiyor. Türkiye genelinde bu cihaza yatkınlık son derece fazla olacaktır. Japonya teknoloji fuarında cihazın tanıtılmasını bekliyoruz.

Canon G7X Mark III Fiyatı

Fiyatı ile alakalı olarak henüz net bir seçenek bizlere sunulmadı. İnternet üzerinde tanıtımı gerçekleştirilen cihaz, boyut olarak kaliteyi sunuyor. Aynı zamanda çözünürlük kalitesi de muazzam. CANON markasının da büyük deneyimi ön plana çıkınca ucuz bir şey olmasını beklememek lazım sanırım. Yakın zamanda tüm detaylarını sitemizde bulma şansına erişeceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir