Kapat
Acer Swift 7
Haberler 0

CES 2018: Acer Swift 7 İncelemesi (Dünyanın En İnce Dizüstü Bilgisayarı)

90% Ortalama Puan

Acer Swift 7

Dünyanın en ince dizüstü bilgisayar modeli olan Acer Swift 7, üst seviye donanım özellikleri ile fiyatının hakkını sonuna kadar veriyor ama fiyat çok fazla. Rengi ile de standart dışı bir deneyimi sizlere sunacak mükemmel bir teknoloji.

Tasarım
%100
Teknik Özellikler
%90
Stabilizasyon
%95
Dayanıklılık
%90
Fiyat
%75

CES 2018 bomba gibi başladı ve organizasyon kapsamında tanıtılan dünyanın en ince dizüstü bilgisayarı Acer Swift 7 incelemesi ile karşınızdayız. Cihaz, gerek kasa tasarımı ve gerekse özellikleri ile bağıra bağıra gelirken kalitesini ortaya koyuyor. Aynı zamanda fiyatı ile de insanları kendinden bir o kadar uzaklaştırıyor. Cihaza dair lansman esnasında bizlere sunulan tüm seçenekleri inceleyeceğiz.

Acer Swift 7 Teknik Özellikleri

Acer Swift 7 Teknik Özellikleri

Donanım özellikleri anlamında çok çok iyi bir bilgisayar modeli olduğunu net bir şekilde söyleyebilme şansına sahip olabiliriz sanırım. Türkiye genelinde de Acer markasının güvenilirliği dikkate alırsak bu cihaz da ilgi görebilir. Fiyatını gözardı edersek tabii.

  • İncelik: 7,98 mm
  • Ekran: 17 inç Full HD Dokunmatik Ekran (Corning Gorilla Glass NBT)
  • İşlemci: Intel Core i7 7. Nesil 16 Çekirdekli İşlemci
  • Harddisk (HDD): 256 GB PCIeSSD
  • RAM Bellek: 8 GB LPDDR3
  • İşletim Sistemi: Windows 10

Acer Swift 7 Tasarımı

Acer Swift 7 Tasarımı

Dünyanın en ince dizüstü bilgisayarı tanıtımı ile 7,98 mm kalınlığında mükemmel bir cihaz. Donanım kısmı altın rengi olan bilgisayarımızın monitör kısmı ise mat siyah. Kısacası bilgisayarımız iki ayrı renk seçeneğini bizlere sunuyor ve Acer modellerinin eskideki bütün modellerini tam anlamı ile unutturuyor. Tabi ki bunca güzel şeye fiyatına da değinmek gerekiyor.

Acer Swift 7 CES 2018

Acer Swift 7 Fiyatı

Tasarımı mükemmel olabilir. Donanımları çok ideal. Ancak yine de cihazın açıklanan satış fiyatı 1699 Dolar (6300 TL) çok çok fazla. Ülkemizde buna KDV + ÖTV eklenince 7500 TL’yi geçen bir fiyat söz konusu olacak. Dolayısı ile fiyat yukarıyı unutturuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir