Kapat
Nvidia BFGD
Haberler 0

CES 2018: Nvidia BFGD İncelemesi (4K 120Hz HDR Gaming)

96% Ortalama Puan

Nvidia BFGD

Nvidia BFGD, sınırları aşan bir oyuncu monitörü olarak dikkatleri çekiyor. 120Hz kapasitesinde 4K çözünürlük sunan bu monitör, HDR özelliği ile de fark yaratıyor. Devasa bir teknoloji.

Tasarım
%95
Teknik Özellikler
%100
Stabilizasyon
%90
Dayanıklılık
%95
Oyun Performansı
%100

Bomba gibi başlayan CES 2018 organizasyonunda tanıtılan 65 inç 4K 120Hz HDR Gaming mükemmel bir cihaz olan Nvidia BFGD incelemesi ile yeniden karşınızdayız. Bu dönem, yeni teknolojileri daha yakından inceleme seçeneklerini bizlere sunacak. Sitemizde daha çok yeni nesil sistemleri tanıtıyoruz. Şimdi bu mükemmel oyuncu monitörünü daha yakından analiz etme yoluna da gideceğiz. Hemen özelliklerini analiz etme yoluna gidelim.

Nvidia BFGD Monitör

Nvidia BFGD Özellikleri

Yeni nesil mükemmel ötesi bir teknoloji. 65 inç boyutlarına sahip 4K çözünürlük sunan yenilikçi bir oyuncu monitörü. Nvidia şirketi, zaman içerisinde çok yönlü alanlara doğru eğilim gösterdi. Bu monitör, farklı alanlarda da ne kadar başarılı olduğunu en net şekilde bizlere kanıtlıyor diyebiliriz. Özellikleri ise şu şekilde;

  • 65 inç Ekran Boyutları
  • 1000 Nit Maksimum Parlaklık
  • DCI-P3 Renk Gamı
  • G-SYNC HDR Görüntü Kalitesi
  • 0 – 240’a Kadar Ekran Yenileme
  • Nvidia G-Sync Teknolojisi
  • Hvidia Shield Teknolojisi

monitörün ne kadar kaliteli şekilde karşımıza çıktığını gösteriyor. Üstelik Nvidia, bu mükemmel monitörü üretebilmek için dünya devlerinden yardım aldı. Acer, ASUS ve HP gibi şirket ile bu monitörün üretimi ortak bir çalışma yürüttüler.

Oyunlarda 4K Görüntü Kalitesi için GeForce GTX 1080 Tabanı Şart

Ekran kartı sistemlerinde de Nvidia Titan V sitemizde bundan önceki süreçte sizlere sunuldu. Bilgisayar ya da Playstation oyunlarınızda 4K çözünürlük kalitesinde bir deneyim elde etmek istiyorsanız Nvidia GeForce GTX 1080 tabanına sahip ekran kartı kullanmanız gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir