CES 2018: SanDisk 1 TB USB Bellek (Dünyanın En Küçüğü)

SanDisk 1 TB USB Bellek

CES 2018 kapsamında dünyanın en küçük boyutlara sahip tasarımı SanDisk 1 TB USB bellek resmen tanıtıldı. Türkiye genelinde bildiğimiz gibi artık insanlar USB bellek sistemlerine maksimum şekilde alıştılar. Hal böyle olunca yenilikleri de yakından takip ediyorlar. USB bellek sistemlerinin lideri SanDisk, bu anlamda çok ciddi bir yeniliğe imza attı.

USB Type-C teknolojisine sahip olarak geliştirilen bu ürün, aynı zamanda 1 TB hafızaya sahip. Dolayısı ile bilgisayarımızda kullandığımız SATA HDD boyutları ile aynı. Bu, devasa bir boyut.

SanDisk 1 Terabyte USB

Akıllı Telefonlar ile Anında Veri Alışverişi

Yukarıdaki resimde de bunun ne demek olduğunu net şekilde anlayabiliyorsunuz kuşkusuz. Eskiden önce akıllı telefonlarımızdan bilgisayarlara, sonrasında ise USB bellek ürünlerimize aktarmak gibi bir sorun süreci beraberinde geliyordu. Tamamen zaman kaybı olduğu aşikar.

SanDisk, bu konuda tüm müşterilerine ideal bir çözüm üreterek USB Type-C teknolojisine sahip olarak geliştirdi bu cihazı. Dolayısı ile akıllı telefonlara takıldığı an itibari ile telefondan dahi USB belleğinizi yönetebileceksiniz.

SanDisk 1 TB Belleğin Fiyatı Ne Olacak?

Kuşkusuz ki böyle devasa bir boyuta sahip ve ideal özellikleri bizlere sunan bir cihazın ne kadar fiyat ile satışa çıkacağını merak ediyorsunuz. Açıklanan verilere göre bu devasa cihazın 350 Dolar dolaylarında bir fiyata sahip olacağını net şekilde söyleyebiliriz. Yani TL bazında baktığımız zaman bu 2000 TL dolaylarında bir fiyat seçeneğine gelebilir. Fiyatı oldukça fazla olacak.