En İyi Play Station Oyunları İncelemesi

Sanal oyunlar grafik çözünürlük ve derinlik kalitesi daha gerçekçi olan oyun deneyimi sağlayan sistemlerin gelişmesi ile milyonlarca insanın yakın ilgisini çekiyor. Oyun platformları arasında en önce gelen Play Station 4 ya da PS4 Pro sizlere bir çok heyecan verici oyun deneyimi sunmaya hazır. Yılın en iyi Playstation 4 oyunları şöyle sıralanıyor.

 

God Of War

İskandinav mitolojisini konu alan çok iyi bir savaşı sanal ortamdan gerçekliğe yaklaştıran güçlü efeklerle donatılmış ve senaryosu son derece iyi yazılmış bir dijital oyundur. Kendinizden 10 kat daha güçlü canavarlarla çetin bir savaşa girmek ve hepsini yenmek, uzun ve yorucu bir macera olacak. Ancak düşmanları yenmek için ihtiyaç duyacağınız her türlü donanıma sahipsiniz.

Shadow Of The Colosus

Oyunun mükemmel görsel efektleri ve müzikleri dikkat çeken ilk özellikler. Devasa kayalıkların yontulması ile oluşturulan yaşam alanları ve krallıklar, devasa yapıda taştan yapılma köprüler, gökyüzünde uçan devasa kertenkeleler… Atınıza atlayıp bu gizemli taş ve kayalıklarla dolu şehre gidip savaşmaya hazırsanız bu oyun size göre…

Persona 5 Oyunu

Tıpkı Superman veya örümcek adam gibi, gündüz başka gece başka bir karakter hikaye ediliyor. Gündüzleri basit bir lise talebesi iken geceleri şeytan avına çıkan maharetli bir savaşçı olma deneyimini yaşamak için Persona 5 oyununu öneririz. Çizgi film formunda bu sanal dünyadaki tüm maceralara atılabilirsiniz.

Vampyr

Bu oyunda ise yine hayal dünyasının sınırsız genişliği ile dizayn edilen bir mekanda olacaksınız. Sizi karşılayacak misafirler sizi pek hoşnut etmeyecek. Bu loş ve kasvetli atmosferde her yerden çıkabilecek saldırılara karşı dikkatli olmanız gerekiyor. Kan emici vampirlerle savaşmak ve heyecanı dorukta yaşamak için PS4 oyunu olan Vampyr iyi bir seçim olabilir.

Far Cry 5

Bir uçakta başlayan yolculuk… Uçağı siz kullanıyorsunuz. Gerçekçi efektleri ile gerçeğe yakın bir pilotluk deneyiminin ardından macera koyulaşacak. Oyunda her türlü silahı kullanabilme beceriniz var. Çok fonksiyonlu silahlarla düşman avlamaya başlayacaksınız. Diğer bir çok oyun gibi siyah ve karanlık ortamlar yerine son derece canlı açık bir alanda savaşacaksınız. Size eşlik edecek bir köpeğiniz de olacak.

The Witcher 3 Oyunu

Bu oyun da oldukça heyecan verici bir PlayStation Oyunudur. Cadı avına çıkmak ve cadıları avlamak oyuncuları kesintisiz bir heyecanlı maceraya sürüklüyor.

GTA Horizon Zero Dawn- Before you Buy

Bu oyun sanal ve sınırı olmayan bir dünya sunuyor. Bir savaşçı kadın ormanın gizemli derinliklerinde, silahlarını kuşanmış olarak koşuyor. Bu senaryoda makineler ormanda- çölde – kasabalarda her yeri kuşatmışlar. Özgün müzikleri, keşfedilmeyi bekleyen sınırsız dünyası ile PS4’ün size sunduğu en kaliteli oyunlardan biri…Mızrağınızı robotların karnına saplayıp anında orada etkisi hale getirebiliyorsunuz.