Kapat
Energizer Power Max P600s İncelemesi
Haberler 0

Energizer Power Max P600s İncelemesi

82.5% Ortalama Puan

Energizer Power Max P600s

Birçok şeyi Samsung şirketinden alıntı. Kameraları, kasa tasarımı ya da aklınıza gelebilecek birçok şey. 4500 mAh batarya kapasitesi ise devasa. Cihaz, fiyatı da yayınlandığı zaman çok daha berrak olacak bizler için.

Tasarım
%80
Teknik Özellikler
%85
Stabilizasyon
%80
Dayanıklılık
%85

Yeni nesil batarya sistemi ile iddialı bir şekilde gelecek olan Energizer Power Max P600s incelemesi ile karşınızdayız. Tasarımı, teknik özellikleri ya da bu gibi aklınıza gelebilecek birçok seçenek. Cihaz, kısa sürede adından ciddi anlamda söz ettirecek bir imkan diyebiliriz. Cihazı sizler için oldukça derinlemesine bir şekilde analiz edeceğiz.

Energizer Power Max P600s Teknik Özellikleri

Pil ve batarya sistemleri konusunda oldukça ciddi bir büyüme kat eden Energizer, şimdi ise akıllı telefon sektöründe fark yaratacak. Cihazın tanıtımda açıklanan teknik özellikleri ise aşağıdaki gibidir;

  • Ekran: 5.99″ FHD+ IPS LCD Kapasitif Ekran
  • Mobil İşlemci: Helio P25
  • RAM Bellek: 3 GB / 6 GB
  • Dahili Depolama Kapasitesi: 32 GB / 64 GB
  • Arka Kamera: 13 MP + 5 MP Çift Kamera
  • Ön Kamera: 8 MP
  • Mobil İşletim Sistemi: Android 7.0 Nougat
  • Batarya Kapasitesi: 4500 mAh

Energizer Power Max P600s Tasarımı

Cihazın kasa tasarımı dahil olmak üzere birçok farklı özelliği Samsung markasından alınmış durumda. Kasa tasarımının ön kısmına da baktığınız zaman Samsung Edge serisini ciddi anlamda andırıyor.

Ön ve arka kameraların üretimi de aynı şekidle Samsung şirketine ait. Donanım özellikleri üst seviye olabilir. Ancak kasa tasarımının tamamen alıntı olması sıkıntılı. Siyah ve mavi olmak üzere iki ayrı renk seçeneği, iki ayrı özelliği bizlere sunacak.

Energizer Power Max P600s Fiyatı

Fiyat bilgisi ile alakalı olarak internet üzerinde henüz net bilgiler paylaşılmadı. Ancak cihazın Ocak ayı içerisinde satışa çıkarılacağı yönünde bilgiler geldi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir