Kapat
Fifa Mobile
Mobil 0

FIFA Mobile Yayınlandı. IOS ve Android!

Fifa Mobile Sonunda yayınlandı. Hem Android hemde IOS platformunda indirmeye açıldı!

EA Sports tarafından uzun zamandır yayınlanması beklenilen oyun FIFA Mobile nihayet indirmeye açıldı. 100 MB’nın altındaki boyutu (iOS için 118 MB), mobil cihazlar için baştan sona tekrar tasarlanan oyun, şirket tarafından indirmeye sunulan diğer oyunlardan ‘daha iyi’ olarak yorumlandı.

Bazı önemli özelliklerle birlikte 30 lig, 650 takım ve 17 bin gerçek oyuncudan oluşan geniş çaplı mobil oyun, başarılı futbol deneyimi sunuyor. Ayrıca FIFA Mobile ilk kez diğer oyuncularla birlikte sohbet edilmesine, kullanıcıların aralarında hediyeler göndermesine ve küresel çapta bir futbol topluluğu oluşturulmasına olanak sağlayarak oyuna bağlılığı arttırması hoş olmuş.

Fifa Mobile

Daha önce gelen resmi açıklamalarda, oyunun Eylül ayı başlarında tüm marketlere dağıtılacağı söylenmişti. Yetkililer oyunun geç yayınlanmasının oyun içerisinde ki bugların ve giriş sorunlarının düzeltilmesinin amaçlanmasından dolayı olduğunu söylüyor. Zira oyunu indiren bazı kullanıcılar, oyunun durduk yere çöktüğü ve performansıyla ilgili problemler olduğu gerekçesiyle şikayetlerde bulunmuşlar. Lakin biz oyunu cihazlarımıza indirdiğimiz de herhangi bir sorunla karşılaşmadık. Gayet akıcı ve şuan için başarılı devam eden oyun bakalım rekorlara imza atabilecek, diğer EA Sports oyunları kadar sevilecek mi? Aynı zamanda NBA’ ında Mobile versiyonunun marketlerde mevcut olduğunu da hatırlatalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir