Kapat
Garmin Vivofit 4
Haberler 0

Garmin Vivofit 4 Akıllı Bileklik 1 Yıl Pil Ömrü Vaat Ediyor

87% Ortalama Puan

Garmin Vivofit 4

Tasarım olarak son derece stabil ve renk seçenekleri de muazzam. 1 yıl pil ömrü vaat etmesi ayrıca etkin bir seçenek ve cihaz fiyatı ile kıyasladığımızda alınası bir cihaz.

Tasarım
%90
Özellikler
%85
Dayanıklılık
%80
Stabilizasyon
%85
Fiyatı
%95

Yakın bir zaman dilimi içerisinde satışa sunulacak olan Garmin Vivofit 4 akıllı bileklik, siz değerli müşterilerine tam 1 yıl pil ömrü vaat ediyor. En azından çıkış noktaları bu şekilde ve bu nokta, onları gündem maddesi yapabilmek için yeteri kadar iyi bir seçenek oldu diyebiliriz. Artık giyilebilir teknoloji ürünleri adından ciddi anlamda söz ettiriyor.

Akıllı bileklikler konusunda da Garmin markası kısa süre içerisinde adından söz ettirdi. Şimdilerde ise bu mükemmel modeli ile karşımıza çıkıyor.

Garmin Vivofit 4 Özellikleri

Garmin Vivofit 4 Özellikleri

Öncelikle son derece şık bir tasarıma sahip olarak karşımıza çıkan Garmin Vivofit 4, kısa süre içerisinde özellikleri ile de teknoloji gündeminde adından söz ettiriyor. Şimdi bu özellikleri inceleme yoluna gidelim.

  • Etkinlik ve Hava Durumu Bildirimleri
  • Gelişmiş Dijital Saat Arayüzleri
  • Garmin’s Move IQ Etkinlik Algılama Teknolojisi
  • Vücut İzleyici Sistem (Kalori, Uyku Kalitesi VS.)
  • 1 Yıl Pil Ömrü

Bu küçük cihazın içerisinde etkin bir şekilde bizlere muazzam deneyimleri sunuyor. Cihaz, bu özelliklerine nazaran fiyat seçenekleri ile de son derece ekonomik bir cihaz olarak kendisini net şekilde gösteriyor bizlere.

Garmin Vivofit 4 Fiyatı

89 Dolar önerilen satış fiyatı seçeneği ile dünyaca ünlü e-ticaret sistemi olan Amazon’da satışa çıkarılan bu cihaz, kısa sürede büyük ilgi gördü. Ülkemiz pazarına gelir mi? Orası muamma ancak Amazon üzerinden sizlerde sipariş verebilirsiniz. Biliyorsunuz ki artık ülkemize de gönderim sağlama şansına sahipler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir