God of War PS4 Çıkış Tarihi Resmen Belli Oldu

God of War PS4

Dünya genelinde uzun bir süredir haberleri yapılan ve oyuncular tarafından merak ile beklenen God of War PS4 çıkış tarihi resmen açıklandı. Her yeni PlayStation sürümü için yeni bir oyun sürümü geliştiren yazılımcı şirket, PS4 Pro ile birlikte sınırları tamamen ortadan kaldırmak için yeni nesil grafiklere eğildi. Nitekim bu oyun, her anlamda insanları kendisine hayran bırakacak.

Oyun haberleri konusunda da insanları itimat ettikleri bir web sitesi olmaktan dolayı mutluyuz. Meraklılarına ve heyecan ile bekleyenlere tarihi belirtmekten de çok büyük mutluluk duyduğumuzu hatırlatalım.

20 Nisan 2018 Tarihi İtibari ile PS4’te

Oyunu heyecan ile bekleyenler için çok çok uzun bir süre gibi görülebilir ancak kesinlikle öyle değil. Bu denli üst seviye grafiklere sahip ve yeni nesil kurguyu benimsemiş olan oyunlarda hazırlık süreci de çok daha kapsamlı oluyor. 20 Nisan 2018 tarihi itibari ile kutulu DVD olarak satışa çıkarılacak oyunda aynı zamanda PlayStation Plus satın almaları da anında açılacak. Dolayısı ile oyun bomba gibi geliyor.

Oyun ile alakalı olarak merak ettiklerini olabilir. Yakın bir zaman dilimi içerisinde yapılacak olan resmi açıklamalar ile oyun hakkında bilgiler kesinleşecek.