Kapat
iPhone 8
Mobil 0

iPhone 8 Hakkında Yeni Söylentiler

iPhone 8 Tarihiyle İlgili Yeni İddia

Önümüzdeki günlerde çıkması beklenen iPhone 8 modelleri için, her gün yeni bir iddia gelmeye devam ediyor. Çıkış tarihiyle alakalı ortaya atılan tüm iddialar bir kenarda bekleseler de, gün geçtikçe yeni iddiaların ortaya çıkması da kaçınılmaz bir hal alıyor. Peki iPhone 8 aslında ne zaman çıkacak?

Beklenen Tarihte Geliyor

iPhone 8 için artık şirket üzerinden açıklama yapıldı. Ortaya atılan iddialar nedeniyle kullanıcılar bir yandan isyan ederken, öbür yandan da şirketten resmi bir açıklama bekliyorlardı. Nihayet beklenen açıklama hem iPhone 8 hem de iPhone 7 için yapıldı. Yapılan açıklamaya göre çıkış tarihlerinde bir aksama söz konusu olarak görünmüyor.

Stok Problemleri Giderildi

Apple, yeni cihazlarında farklı teknolojiler kullanacaktı ve bu konuda da hayli sıkıntılar çekmeye başladı. Özellikle ekran stok problemi nedeniyle üretimini durdurma kararı aldığı söylenen  Apple, bu zamana kadar da resmi bir açıklama yapmamıştı. Resmi açıklamalar yapılmadıkça da iddialar daha fazla kuvvet kazanarak kullanıcıları etkiliyordu. Nihayet tüm Apple kullanıcıları tarafından beklenen açıklama, bizzat şirketten geldi. Şirketin açıklamalarına göre cihaz hakkında herhangi bir problem yok. Cihazlar, beklenildiği tarihlerde tanıtılacak ve satışa sunulacak. Stok probleminin yaşandığı da şirket tarafından kabul edildi fakat, problemin anında giderildiğinin de altı çizildi.

iPhone 8 Kasımda Değil, Ekimde Geliyor

Cihaz hakkında söylentiler, bir hayli artmıştı. Kimi söylentilerin arasında, cihazın gecikme yaşayacağı da belirtiliyordu. Hatta bazı iddialara göre Ekim ayında çıkması beklenen cihazın, Kasım ayına sarkabileceği de vardı. Fakat bu iddialar, tamamen asılsız çıktı. Yani iPhone 8 Ekim ayında tanıtıma sunulacak ve kısa sürede de satışa sunulacak. Diğer bir dedikodu ise parmak izi okuyucusu hakkında çıkmıştı. Şirketin açıklamasına göre parmak izi okuyucusu henüz cihazlara entegre edilmedi. Yani kullanıcılar olarak, cihazın ne tarafında okuyucu olacağını da kestiremiyoruz. iPhone, 7 ve 8 serilerini sorunsuz olarak beklenen tarihte çıkaracak ve satışa sunacak. Önümüzdeki aylarda satışa sunulacak cihazlar, oldukça iddialı olarak geliyor diyebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir