iPhone 8 Product Red Tanıtıldı

iPhone 8 Product Red

Uzun süredir heyecan içerisinde beklenen segment projelerinden birisi olan iPhone 8 Product Red resmen tanıtıldı arkadaşlar. Apple şirketinin bu anlamda 7 modeli ile birlikte yeni ve sosyal sorumluluk projesi ile insanları kendisine hayran bırakması normal. Tabi ki bizlerde genel itibari ile en ince ayrıntısına varana kadar sizlere modern imkanlar sunma yoluna gidiyoruz.

Product Red, özel olarak geliştirilmiş bir sosyal sorumluluk projesi. Nitekin Apple şirketi, kendi geleneklerine bağlı bir şirket olmasına rağmen artık harici kırmızı tasarımlar geliştirme yoluna gidiyor. iPhone 8 Product Red ile birlikte insanlara özellik anlamında farklı seçenekler sunulmayacak. Sadece kasa tasarımı anlamında farklı renk seçeneklerini değerlendireceksiniz.

Sosyal Sorumluluk Anlamında Örnek Bir Proje

HIV/AIDS virüsü ile mücadelede Apple’ın yanında olmak isteyen herkes Product Red aksesuarlardan alabilir. Apple şirketi bunu da resmi olarak internet sitesinden açıklıyor. Bu telefonlardan elde ettiği gelirin önemli bir kısmını da HIV/AIDS ile mücadele vakıflarına bağışlıyor. Bu nedenle telefonun satış rakamları hemen hemen ana modellere yakın şekilde ilerliyor.

Teknik Özellikler Aynı, Renk Farklı

Telefonun teknik özellikleri tamamen aynı ancak rengi farklı olacak. Aksesuarlar konusunda da RED seçeneğini bu sene yenilik olarak bizlere sunacak Apple. Dolayısı ile aksesuar satışlarında da yine vakıflara daha fazla ödenek ayırmayı planlıyorlar. Bu tarz hareket aslında Samsung gibi diğer büyük şirketler tarafından da benimsenebilir. Apple şirketini tebrik edelim.