Karşınızda iPhone SE 2!

iPhone SE 2

Uzunca bir süredir beklemekte olduğumuz Apple iPhone SE 2 akıllı telefon modeli ile alakalı olarak tüm seçenekler internet üzerinde sızdırıldı. Yeni nesil akıllı telefon teknolojileri konusunda somut adımlar attılar. iPhone 6 serisi ile birlikte Steve Jobs prensiplerinin tamamen dışına çıktılar. Adam mezarında takla attı diye günlerce de haber yaptık.

Büyük kasalı telefonlara her zaman karşı olan Jobs, daima küçük tasarımları benimsedi. Tim Cook ve ekibi, bu anlamda bir çalışma yaparak iPhone SE 2 modelini geliştirme kararı aldı. Küçük kasa tasarımlarına ve eski keskin tasarıma hala hayran olanlar var. Bu kitleye ulaşacakları da ciddi anlamda ayyuka çıktı.

Resimler İnternet Üzerinde Sızdırıldı

İnternet üzerinde ki kaynaklar artık çok ciddi anlamda adından söz ettirir oldu. Öyle ki çıkan telefonları daha önceki zamanlarda net bir şekilde görebilme şansına sahip oluyoruz. Türkiye genelinde bilhassa bu seçenekler üzerine insanların araştırmaları da fazla. Almadanincele.com olarak sizleri daima en yeni telefonlar ile alakalı bilgilendirmeye çalışıyoruz.

Telefonun sadece arkasını yayınladılar. Aslında çok da farklı bir ekran resmi gelmedi. Ancak telefon ile alakalı olarak tek kameralı bir telefon olacağını söyleyebiliriz. Son dönemde çok kameralı telefonların ciddi anlamda ön plana çıktığını söyleyebiliriz. Tabi ki teknik özellikleri ile alakalı olarak herhangi bir seçenek söz konusu değil. Dolayısı ile neler olacağını bekleyip göreceğiz.