Kapat
Mercedes-Maybach Ultimate Luxury Concept
Haberler 0

Mercedes-Maybach Ultimate Luxury Concept Karşınızda

Bomba gibi bir araç istiyorsaız işte karşınızda Mercedes-Maybach Ultimate Luxury Concept modeli ve resimleri. Büyüleyici bir otomobil modeli geldi. Mercedes, özellikle son dönemlerde otomobil sektörüne kazandırdıkları ile çok ciddi anlamda ön plana çıkan bir marka. Bu otomobil modeli ile ise resmen ortalığı çok ciddi anlamda kasıp kavuracak gibi de görünüyor.

SUV sınıfı için geliştirilen büyüleyici bir araç ve sizleri her anlamda kendisine hayran bırakacak bir konfor. Dolayısı ile resimlerine dahi bayılacaksınız.

Vision 6 Tasarım Prensibi ile Geliştirildi

Bu zamana kadar bu tarz kıvrımlı bir Mercedes tasarımını görmediniz. Neden? Çünkü marka, Mercedes-Maybach Ultimate Luxury Concept modelinde Vision 6 tasarımını ilk defa denedi. Gerçek anlamda fark yaratan ve aslında Amerikan arabalarını andıran bir tasarım olduğunu da söyleyebiliriz sanırım.

Aracın iç mekan tasarımı resmen otel odası gibi geliştirildi. Dolayısı ile kısa bir zaman dilimi içerisinde beklentileriniz sonuna kadar karşılanacak. Konfor açısından da bu zamana kadar ki en iyi deneyimlerinden birisini sizlere sunacak olan otomobil, resmen uzay teknolojisine sahip. Dolayısı ile Mercedes markası için de bir devrim niteliği olarak bu aracı gösterebiliriz aslında.

Sınırları her anlamda zorlayan Mercedes-Maybach Ultimate Luxury Concept ile birlikte yeni nesil otomobil meraklıları için ideal seçenekler geliyor. Özellikle fiyat seçenekleri anlamında da çok ciddi anlamda yüksek kapasiteli bir araç olacak. Çıkış tarihini merak ile bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir