Moto G8 Plus İncelemesi

Moto G8 Plus İncelemesi

Moto G8 Plus telefon, orta seviye telefon modeli satın almak isteyenler için bir seçenek olabilir. 250 Euro fiyata mal olan bu cihaz, parmak izi tarayıcı sensöre sahip ve çentikli bir ekran taşıyor. Cihazda 3.5 mm ses jakı da var. Fiyatı son derece uygun olan bu cihaz ABD’de büyük bir orta segment nişi için beklentiyi karşılayacak.

Moto G8 Plus telefon Teknik Özellikleri

LCD ekran teknolojisini kullanan Motorola G8 Plus telefonu, 601 parlaklık ve 4.3 niT mükemmel minimum parlaklık seviyesine sahiptir. Cihaz ne yazık ki Android 10 işletim sistemi ile gelmeyecek. Android 9.0 işletim sistemini kullanacak. Ancak bunun dışında oldukça hızlı açılan bir parmak izi sensörü var. İşlemcisi de fiyatına göre, Snap Dragon 665 model işlemcidir ve amiral gemisi işlemcilerden değildir.

RAM donanımı olarak şirket 4 GB ram yeterli gördü. Zaten orta seviye telefon uygulamalarınız için Sap Dragon 665 işlemci ve 4 GB ram yeterlidir. Fazla bir beklentiye girmeye gerek yok. Cihazda arka plana yerleştirilen 48 MP + 5 MP kameralar var.  Ultra geniş açıdan çekimler yapabilirsiniz. Sinemagraflar, Slow-Mo videoları, Spot Renk ve diğer birçok kamera modu da bu cihazda mevcut.16 MP ön kamerası ile dinamik aralıklar elde edebilirsiniz.

4.000 mAh pili ile 12 saat 54 dakika görüşme sağlayabilirsiniz ki bu da sizi 2 gün idare edebilecek. Cihazda çok hızlı şarj yapabilen bir adaptör de geliyor. Sonuç olarak 250 dolar fiyata göre oldukça mükemmel bir pil ömrü var, çabuk açılan bir parmak izi kilidi de mevcut. Çok yüksek kalite fotoğraflar çektiğini söyleyemeyiz, LCD ekran kullanması ve AMOLED ekran kullanmaması kötü karşılanabilir. Ancak ne kadar para o kadar köfte kuralı burada da geçerli…