Kapat
MWC 2018 En İyi Akıllı Telefon Modelleri
Haberler 0

MWC 2018 En İyi Akıllı Telefon Modelleri

Tanıtımlarını sitemiz içerisinde de sizlere sunduğumuz MWC 2018 en iyi akıllı telefon modelleri ile alakalı bir liste hazırlamak istedik. Aslında bu listeyi doğrudan organizasyona katılan şirketlerden olan WEBTEKNO aracılığı ile sitemizde sizlere sunmak istiyoruz. Sadece fikirlerini sizlere yansıtıyoruz. Haber içeriği tamamen kendimize ait.

MWC 2018, sektörünün son yıllarda ki en iyi uygulamalarından birisi olarak adından söz ettirdi diyebiliriz. Tanıtılan en yeni akıllı telefon modelleri, insanlar için de çok daha ilgi çekici bir hale geldi demek yanlış olmaz sanırım. Bu anlamda en iyiler listemiz ile alakalı olarak da en iyi derlemeleri sizlere sunmak istedik. Yorumlarınızı da heyecan içerisinde bekliyoruz. Fikirleriniz bizler için önemlidir.

Samsung Galaxy S9 (En İyi Akıllı Telefon Modeli)

Nokia 8110 4G (En İyi Retro Telefon Modeli)

CAT S61 (En Sağlam Telefon Modeli)

Asus Zenfone 5 (En İyi Alıntı Tasarıma Sahip Telefon Modeli)

ZTE Blade V9 (Fiyat – Fayda Dengesi En İyi Telefon Modeli)

Bu telefon modellerinin tamamı MWC 2018 kapsamında tanıtıldı. Organizasyon kapsamında en çok konuşulan şirket şüphesiz ki Nokia şirketi oldu. Nokia 8110 4G modelinin tanıtılması ile birlikte çok ciddi anlamda kitlelere erişmeyi başardı. Dolayısı ile bu sektörde yeni bir diriliş içerisine girdi.

İlerleyen süreçte çok daha modern, çok daha kaliteli seçenekleri bizlere sunacak olan Nokia şirketinin altyapı anlamında da fark yaratacağı aşikar. Dolayısı ile sitemizde bunları analiz edeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir