Kapat
İnceleme 1

One Plus 7 Detayları

90.5% Ortalama Puan

One Plus 7 Detayları

Google şirketinin en iyi ve gözde amiral gemisi modellerinden biri olan One Plus 7 Detaylarına bu makalemizde yer veriyoruz. 550 dolar fiyat biçilen bu telefonun teknik özellikleri oldukça iyi görünüyor.

Tasarım
%90
Şarj Süresi
%90
Donanım
%90
Batarya
%89
Fiyat
%89
Kalite
%95

Google şirketinin en iyi ve gözde amiral gemisi modellerinden biri olan One Plus 7 Detaylarına bu makalemizde yer veriyoruz. 550 dolar fiyat biçilen bu telefonun teknik özellikleri oldukça iyi görünüyor. Öyle ki aynı özelliklere sahip olan diğer markalar bu çizgideki modellerinin fiyatını 1000 dolara çekmeyi planlarken Google 550 dolar çizgisinde kalacak.

One Plus 7  Teknik Özellikleri

Cihazın en önemli özelliklerinden biri 2B resim yüz tanıma özelliğidir. 3 boyutlu olmayan bu sistemin sağlıklı çalışmayacağı yönünde haberler gelmesine karşın cihazın bu özelliği test edildi ve çok başarılı bulundu. 6.5 inç ekran boyutuna sahip olan bu telefon, Android 9 işletim sistemini kullanacak. Google’nin görüntü kalitesinden taviz vermemesi kameraların 48 MP ve 16 MP özellikte seçilmesine neden oldu. İşlemci olarak Qualcomm Snap Dragon işlemcisi 855 model ve her bir çekirdek 2840 MHz frekansında çalışıyor. Depolama alanını da geniş tutan Google bu modelde dahili 128 GB alan bırakıyor. Oldukça dayanıklı lion pili de 4000 mAH kapasitededir.

Arka kısımda ve önde toplam 3 kamera yer alacak. LED flaş özelliği ve özellikle 4K video çekim kalitesi baş döndürücü: 3840 x 2160 p çözünürlük ancak profesyonel fotoğraf makinelerinde ve drone cihazlarda var. Ön kısımda da 16 MP kamerası gece gündüz kusursuz çekimler yapmanız için tasarlandı. Telefonun avantajları arasında Önceki One Plus modellerinde olduğu gibi One Plus 7‘nin rakiplerine oranla oldukça iyi fiyata yüksek kaliteli bir cihaz sunması yer alıyor. Telefonun üretim aşamasını yakından izleyen ve internete bilgi sızdıranlara göre; çok güçlü Snap Dragon 855 yongası geniş kapasite RAM donanımı ve 128 GB dahili + micro SD depolama alanı ve tabi gelecek nesil kameraları ile dikkat çekiyor. Bununla birlikte yine söylentilere göre bu modelin sürgülü olması mümkün. Tabi Amoled ekran teknolojisi tüm ön cepheyi kaplayacak. Haziran ortalarına doğru bu modelin satışa sunulması bekleniyor.

 

 

“One Plus 7 Detayları” üzerine 1 yorum

  1. Avatar sultan dedi ki:

    bu telefonun özellikleri her telefondan çok farklı ve çok güzel bir görünüme sahip.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir