OnePlus 5T Lav Kırmızısı Renk Seçeneği ile Karşımızda

OnePlus 5T Lav Kırmızısı
81% Ortalama Puan

OnePlus 5T Lav Kırmızısı

Muazzam bir renk seçeneği. iPhone Product Red benzeri olsa da ekonomik imkanlar ile sahip olunabilecek harika bir telefon diyebiliriz.

Tasarım
%70
Donanım
%80
Lav Kırmızısı
%90
Fiyatı
%85
Stabilizasyon
%80

Son dönemde gündemi çok ciddi anlamda meşgul eden OnePlus 5T Lav Kırmızısı renk seçeneği ile resmen karşımıza çıkarıldı. Akıllı telefon sektörüne hızlı bir giriş yapan ve bu zamana kadar geliştirdiği modeller ile fark yaratmıştı. Geçtiğimiz günlerde açıkladığı veriler ile birlikte en çok satan modelinin 5T modeli olduğunu açıklamıştı.

Çin menşeili şirket, müşterilerine her zaman daha farklı seçenekler sunacağını zaten açıklamıştı. Nitekim şimdi muazzam renk seçenekleri ile de fark yaratıyor. Lav kırmızısı, aslında bir nevi iPhone Product Red projesini de andırıyor.

OnePlus 5T Lav Kırmızısı Resimleri

Kırmızı Tasarımı Büyülüyor

Sunum resimlerini de incelediğimiz zaman cihazın muazzam kasa tasarımının kırmızı ile birleşiminin mükemmel seçenekler sunduğunu net şekilde söyleyebiliriz sanırım. iPhone Product Red projesini andırsa da kendisine has kasa yapısı bunu biraz olsun bizlere unutturuyor.

Yüksek donanım özelliklerini ekonomik fiyat seçenekleri ile birleştiren şirket, kısa sürede muazzam bir büyüme eğilimi içerisine girdi.

OnePlus 5T Star Wars Edition

Üzücü Haber, Geçici Olarak Sadece Çin’de Satılacak Olması

Bunca güzel haber verdik. Cihazın yeni tasarımını ve rengini resimler ile daha fazla analiz edebilme şansına sahip olduk ancak bir de kötü haberimiz var ne yazık ki.

Cihazın tasarımı tamamlandı ve seri üretime geçilerek satışa çıkarıldı. Şirkette yetkili ağızlardan yapılan açıklama ile birlikte Lav Kırmızı tasarıma sahip modelinin bir süre sadece Çin’de satışa çıkarılacağı açıklandı. İlgi görmesi durumunda dünya akıllı telefon piyasalarında da cihazı net bir şekilde görebileceğiz.