Philips 271E1SCA Monitör İncelemesi

En son teknoloji ürünü bir monitör ihtiyacında olanlar için en ideal ürünler arasında yer alan Philips 271E1SCA monitör, ince çerçeveli yapısı ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmaktadır. Sadece ekrana odaklanmak ve kalın çerçeveli bir monitör almak istemeyen kullanıcıların tercihi olan Philips 271E1SCA monitör, çiftli ya da üçlü monitör bağlama konusunda ekran arası sınırları minimum seviyeye indirmesi ile de bilinmektedir. Farklı pek çok özelliği ile göz dolduran Philips 271E1SCA monitörle alakalı daha detaylı bilgi edinmeyi arzu edenlere ise Philips 271E1SCA monitör incelemesi ile ilgili en önemli ayrıntılardan bahsedilebilir.

Philips 271E1SCA Monitör İncelemesi

Philips 271E1SCA monitör, 27 inç FHD ve 1920 x 1080 çözünürlüğü ile hem ince çerçeveli hem de kaliteli bir Philips monitör arayışında olanlara tavsiye edilebilmektedir. ZeroBezel ismi verilen eşsiz bir tasarım ile büyük beğeni toplayan cihaz bununla birlikte IPS ( AH – IPS ) geniş izleme açısı ve saniyede 75HZ’lik ekran yenileme hızı ile birçok kullanıcısından tam not almayı başarabilmektedir. Oyunlarda çok daha akıcı bir görüntü alınmasını sağlayan AMD FreeSync’i destekleyen Philips 271E1SCA monitör ayrıca özel OSD’si ve yazılımı ile birbirinden farklı mod ayarlarının yapılandırılmasına ve bu şekilde optimum kullanıma da olanak vermektedir.

16 : 9 oranlı Philips 271E1SCA monitörde 5 mm kalınlığında bir çerçeve bulunmaktadır. Eğim ayarına tam destek verebilmesi için özel olarak tasarlanan stand aynı zamanda giriş terminallerinin bağlandığı kabloların düzenlenmesi için de ayrı bir alana sahiptir. Ana gövdenin sağ alt kısmında yer alan beş düğme sayesinde ise monitör kullanıcıları OSD’de diledikleri gibi gezinme imkanlarına sahip olabilmektedir. Son olarak Philips 271E1SCA monitör bağlantı seçenekleri içerisinde DVI, HDMI ve D – SUB opsiyonlarının yer aldığı dile getirilebilir.