Kapat
Philips 349X7FJEW - UltraWide Kıvrımlı LCD Monitör
Haberler 0

Philips 349X7FJEW – UltraWide Kıvrımlı LCD Monitör İncelemesi

95% Ortalama Puan

Philips 349X7FJEW - UltraWide Kıvrımlı LCD Monitör

QHD çözünürlük kalitesi ve 34 inç inanılmaz boyutu. Kavisli olması bir yana, AMD FreeSync teknolojisi ile gelmesi de büyük imkan. Fiyatı ise özelliklerine nazaran tam tutuyor kanaatindeyim.

Tasarım
%95
Çözünürlük
%95
Port Girişleri
%90
Arayüz
%100
Fiyatı
%95

Dünya genelinde adından ciddi anlamda söz ettiren Philips 349X7FJEW – UltraWide Kıvrımlı LCD Monitör incelemesi ile karşınızdayız. Devasa boyutlara sahip mükemmel ötesi bir monitör geliştirildi. Kavisli olması, monitörü ayrıca ön plana çıkaran seçeneklerden birisi olduğunu da söylemek mümkün. UltraWide teknolojisi ile geliştirilen bir monitör olduğu için ciddi şekilde fark yaratmıştır.

Bu makalemizde ürünü sizler için daha detaylı bir şekilde sunmak istiyoruz. Yorumlarınızı sitemizin alt kısmında yorum alanlarımızdan bizlere iletebilirsiniz.

Philips 349X7FJEW – UltraWide Kıvrımlı LCD Monitör Teknik Özellikleri

Tam anlamı ile bir harika. Boyutlandırılabilir yüksekliği ve inanılmaz görsel tasarımı ile sınıfının en iyisi olacak şüphesiz. Çözünürlük açısından da devasa seçenekleri sunan mükemmel bir deneyim. Teknik özellikleri şu şekildedir;

  • Boyut ve Çözünürlük: 34 inç 3440 x 1440 UltraWide QHD
  • Piksel Yoğunluğu: 109,68 PPI
  • Arka Aydınlatma: W-LED Sistem
  • Parlaklık: 300  cd/m²
  • Tipik Kontrast Oranı: 50.000.000:1
  • Görüntü Güçlendirme: SmartImage
  • sRGB ve FreeSync Mevcut
  • Display ve HDMI Portlar
  • Türkçe Arayüz

Tasarım

Yeni nesil modern seçeneklerden birisi olarak dikkatleri çekiyor. Devasa boyutları ve UltraWide QHD çözünürlüğü ile ciddi şekilde fark yaratıyor. Sizi içerisine alabilecek düzeyde mükemmel ötesi bir görüntü deneyiminden bahsediyoruz.

Beyaz renge sahip kasa tasarımı, ciddi anlamda ilgi çekici detaylar arasında yer alır. Dar çerçeveli ekran tasarımı ile birlikte komple, eşsiz bir deneyim sizlerle birlikte.

AMD FreeSync™ ile Maksimum Oyun Performansı

Başlı başına efsane ötesi bir sistem olarak tanıtılam AMD FreeSync, monitörün içerisinde kendisini sizlere sunuyor. Oyun deneyiminizi maksimum performansa çıkaracak olan efsane bir sistem. Çözünürlük açısından oyunlarda daha fazla verim alacaksınız.

Philips 349X7FJEW – UltraWide Kıvrımlı LCD Monitör Fiyatı

Devasa bir aygıttan bahsediyoruz. Türkiye pazarında ki hali hazırda satış fiyatı 5000 TL dolaylarında. Ancak parasının hakkını sonuna kadar veren bir cihaz diyebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir