Pixel 2 ve Pixel 2 XL Fiyatları

Pixel 2 ve Pixel 2 XL Fiyatları

Pixel 2 ve Pixel 2 XL Fiyatları Belli Oldu Mu?

Google arama motoru ve şirketi çalışmaya, emek harcamaya devam ediyor. Uzun zamandan beri beklenen Google Pixel 2 ve ayrıca da Google Pixel 2 XL telefonlarına ait bazı sızıntılar gelmeye başladı. Siz de bu telefonları merak ediyor ve bir an önce fiyatlarını öğrenmek istiyorsanız sizlere doğru yerde olduğunuzu söyleyebiliriz. Herkesin gün geçtikçe daha fazla sıcak bakmaya başladığı Pixel 2 ve Pixel 2 XL telefonları için fiyatlar sızdı. Biz de bu fiyatları sizlerle paylaşmaya karar verdik.

Pixel 2 ve Pixel 2 XL Fiyatları ve Renk Seçenekleri

Pixel 2 ve Pixel 2 XL Fiyatı

  • Apple markasının son zamanlarda çıkardığı telefonlara ait fiyatlarla kıyasladığımız zaman Pixel 2 ve Pixel 2 XL telefonlarının biraz daha fiyat açısından geride kaldığını görmekteyiz. Her ne kadar fiyatları Apple telefonlarından düşük olsa bile rağbetin fazla bir şekilde gerçekleşeceği de tartışmaya kapalı konulardan bir tanesi olmayı başarıyor.
  • LG ve HTC markaları ile iş birliği içerisinde olan Google şirketi, telefonlarının bu markaların iş birliği sonucunda oluşacağını da direkt olarak duyurmuştu.
  • Google Pixel 2 telefonuna ait renk seçenekleri de sızdırıldı. 3 farklı renk seçeneği ile karşımıza çıkması beklenen telefonların siyah, açık tonlarda beyaz ve ayrıca da kinda mavi rengi olacağı söylendi.
  • Google Pixel 2 XL için de 2 renk seçeneği söylendi. Siyah ve siyah ile beyazın karışımı olması beklenen iki model bizleri bekliyor.

Pixel 2 ve Pixel 2 XL Fiyatları Ne Kadar?

Google şirketi tarafından çıkarılacak olan telefonların fiyatları için söylentiler başladı. Google Pixel 2 749 Dolar ile satışa sunulacak. Google Pixel 2 XL fiyatı ise 849 Dolar olacak.