Kapat
Samsung Galaxy X Edge
Haberler 1

Samsung Galaxy X Edge Konsept Videosu ile Salladı

Sitemizde de son dönemde haberlerine sıklık ile yer verdiğimiz Samsung Galaxy X Edge ile alakalı olarak yeni haberler geliyor. Telefon yavaş yavaş gün yüzüne çıkıyor. Dedik dedik ve konsept tasarım videosu internet üzerinde resmen yayınlandı. Türkiye genelinde özellikle Samsung marka telefonlara karşı ne denli önem verildiğini az çok hepimiz net şekilde biliyoruz.

X serisi ile alakalı olarak daha önceki dönemlerde web sitemizde incelemeleri sizlere sunmuştuk. Şimdi sizlere lafı daha fazla uzatmadan konsept tasarım videosunu yayınlamak istiyoruz. Video üzerine yorumlarımızı da aşağıda sunacağız. Sizlerin de yorumlarınızı bekliyoruz.

Muazzam Bir Tasarım, Sağlam Teknik Özellikler

Yine çerçevesiz, kavisli özelliğe sahip mükemmel ötesi bir ekran. Siyah tasarıma ait hazırlanmış mükemmel ötesi detayları bizlere sunan bir konsept videosu. Çözünürlük standartlarını çok daha ciddi anlamda arttırmış olan şirket, özellikle arka tasarımını dikate aldığımız zaman iki kamerayı devasa boyutlarda ullanma şansını bizlere sunuyor.

Parmak izi sensörü, kamera lensleri ve flaşör gibi seçenekler aşsağıda uzun uzadıya gidiyor. Benim hoşuma gitmeyen bir durum olsa da ciddi anlamda fark yaratayor da diyebiliriz sanıyorum.

Samsung Galaxy X Edge Teknik Özellikleri

Şimdi bu anlamda video içerisinde bizlere sunulan birkaç farklı seçenek mevcut. Gerçekten üst seviye bir cihaz geliyor. Detayları inceleyelim.

  • 5.8 inç QHD+ Super AMOLED Ekran
  • 4 GB ve 6 GB RAM Seçenekleri
  • 64 GB ve 128 GB Dahili Depolama Seçenekleri
  • IP68 Su Geçirmezlik Sertifikası

gibi seçenekler sunuldu ancak henüz net bilgiler gelmedi. Gelir gelmez sitemizde bunları sizlere sunacağız.

“Samsung Galaxy X Edge Konsept Videosu ile Salladı” üzerine 1 yorum

  1. Ela dedi ki:

    Gerçekten akıllara durgunluk veren bir tasarım ve teknoloji, ayrıca anlatımınızda çok akıcı ve anlaşılır Teşekkürler Almadanİncele

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir