Kapat

Tag Heuer Connected Full Diamond İncelemesi (750 Bin TL)

79% Ortalama Puan

Tag Heuer Connected Full Diamond

Dünyanın en pahalı akıllı kol saati diyebilriz. Modern tasarımı ciddi anlamda dikkat çekiyor. Ancak işlemcisi 2 yıl sonra piyasadan silinecek. Hiç düşünülmeden alınmış bir üretim kararı. Fiyatı ise çok gereksiz.

Tasarım
%90
Özellikleri
%70
Stabilizasyon
%90
Dayanıklılık
%95
Fiyat
%50

Saat ve aksesuar konusunda en ideal markanın yeni ürünü Tag Heuer Connected Full Diamond incelemesi ile yeniden karşınızdayız. Akıllı saatler, günümüzde çok geniş bir kesimin yeni ürünler geliştirdiğini biliyoruz. TAG Heuer, saat konusunda bir dünya markası. Şimdi ise geliştirdiği bu efsane modeli ile adından söz ettiriyor. Fiyatı da tamı tamına 750 Bin TL.

Tag Heuer Connected Full Diamond İncelemesi

Tag Heuer Connected Full Diamond Özellikleri

Ultra lüks bir akıllı saat modeli olduğunu net bir şekilde söyleyebilme şansına sahibiz sanırım. Bu tarz bir ürün neden geliştirildi? Aslında çok fazla emin değiliz. Yani az uz bir fiyat değil. Özelliklerini de sizlere bu anlamda sunarak fikir edinebilmeniz için elimizden geleni yapacağız. Aşağıda seçenekleri inceleyelim;

  • 1 ayar beyaz altından yapılmış olan gövde ve kordon tasarımı
  • 23.35 karat elmas detaylar
  • AMOLED ekran
  • Intel Atom Z34XX akıllı saat işlemcisi
  • Wi-Fi, Bluetooth, NFC, GPS bağlantı seçenekleri

Tam bir rezalet. Altın ve elmas kullanarak saat, aslında ömrünüzün kısalması demek. Birisi mutlaka bu saati almak için sizi şişler, saati alır. Amiyane tabiri bu şekilde. Üstelik 2 yıl sonra Intel Atom Z34XX işlemci ortadan kalkacak. Bu saatin hiçbir önemi kalmayacak. Mantıksız bir şekilde adım atmışlar.

Tag Heuer Connected Full Diamond Fiyatı

23.35 kara elmas ya da beyaz altın tasarım. Hiç önemli değil. 197 Bin Dolar (750 Bin TL) ne yazık ki bu saat modeli için çöpe atılmış bir para olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir