Türk Yapımı Mobil Oyun Kebap World Fark Yaratıyor

Kebap World

Türkiye genelinde fark yaratan seçeneklerden birisi olan Kebap World mobil oyunu, kısa sürede fark yaratmaya başladı. Yerli mobil oyun projeleri her geçen gün biraz daha geniş kitlelere yayılıyor. Dolayısı ile bu oyunu da sizler için sitemizde haber etmek istedim. Kebap, ülkemize has bir lezzet ki böyle bir oyuna adını vermesi de ayrıca güzel seçeneklerden birisi oldu diyebiliriz.

Oyun içerisinde müşterilerinize güzel ülkemizin lezzetlerini hazırlayarak para ve puanlar kazanıp büyüyen bir mekanlar zinciri olma amacında olacaksınız.

%100 Yerli ve Tanıtımı Dahi Türk İşi

Yukarıdaki tanıtım videosunda oyunun ne gibi özelliklere sahip olduğunu ve nasıl kullanıldığını net olarak görebilme şansına sahipsiniz. Geliştirici şirket olan Hammurabi Games, oyun içerisinde tamamen yöresel lezzetleri kullanıyor. Lavaşlar, soğanlar, adana kebaplar ya da aklınıza gelebilecek birçok farklı lezzet.

Oyunun indirme rakamları şuan 5000 – 10.000 indirme sınırları içerisinde dikkatleri çekiyor da diyebiliriz. Oyun, her geçen gün çok daha geniş kitlelerce tercih ediliyor. Ocakbaşı dahi Türk işi bir tasarıma sahip. Aynı zamanda hem Android hem de iOS platformları için eş zamanlı geliştirildi.

Oyun içerisinde tabi ki birçok farklı seçenek mevcut. Kebap World, Android ve iOS platrformları için uygulama marketlerde ciddi anlamda fark yaratacak. Oyun ile alakalı olarak tüm yorumlarınızı alt kısımda bizlere iletebilirsiniz. Daha fazla merakınız var ise SORU – CEVAP kısmımızı değerlendirebilirsiniz.