Whatsapp Youtube Videoları İzleme Dönemi Başlıyor (iOS için Geldi)

Whatsapp Youtube Videoları İzleme

Yapılan mükemmel bir güncelleme ile birlikte Whatsapp Youtube videoları izleme özelliği ile alakalı yenilikler ortaya çıktı. Dünyanın en çok kullanılan anlık mesajlaşma yazılımı Whatsapp sürekli gelişiyor. Mark Zuckerberg satın aldıktan sonra sistemde yaşanan gelişmeler oldukça büyük çaplı olarak nitelendirilebilir. Whatsapp, artık iOS için gelen bir güncelleme ile birlikte çok daha iyi hale geldi.

Artık Whatsapp konuşmalarında paylaşılan Youtube linkleri ile birlikte videoyu izleyebileceğiniz bir bağlantı daha gelecek. Güncelleme şuan BETA durumunda.

Güncellemenin BETA durumundaki halinden birçok farklı ekran görüntüsü internet üzerine düştü. Yukarıda da görebileceğiniz üzere link paylaşımları ile Whatsapp, video izleme bağlantısını da otomatik olarak çekecek. Kısacası artık uygulamadan çıkmanıza gerek kalmadan Youtube videolarını da izleyebilme şansına sahip olabileceğinizi asla unutmayın.

Türkiye, her geçen gün bu tarz uygulamalara daha fazla ayak uyduruyor. Bu güncellemenin BETA denemelerinin bitmesinin ardından ilk olarak iOS yani Apple cihazlarına geleceğini söyleyebiliriz sanırım.

Almanya’da denemeleri bütün hızı ile devam eden bu güncelleme, iOS işletim sisteminin ardından Android için de gelecek. Whatsapp, özellikle Apple kullanıcılarını son dönemde çok daha ciddi bir şekilde önemsemeye başladı. Dolayısı ile bu önem derecesinin de hakkını vermek gerekiyor sanırım. Whatsapp, kullanıcılara tamamen kendi içinde bir dünya sunmak için güncellemelere devam ediyor. Dolayısı ile yakın bir zaman dilimi içerisinde neler olacağını hep birlikte bekleyip göreceğiz.