Xiaomi Redmi Note 7 Görüntülendi!

Xiaomi, 10 Ocak’ta Redmi ailesine katacağı 48 MP çözünürlükte kameraya sahip bir akıllı telefonunu tanıtmaya hazırlanıyordu. Şirketin Geekbench’te ortaya çıkan bir diğer akıllı telefonu Redmi Note 7 ise, yakın zamanda tüketici ile buluşacak gibi görünüyor.

Xiaomi Redmi Note 7 Neler Getirecek?

Xiaomi Redmi Note 7, gücünü Snapdragon 660 işlemcisinden alacak. Cihazın 6GB RAM kapasitesi ile geleceği de kesinleşen bilgiler arasında yerini aldı. Android 9.0 Pie işletim sistemi ile gelecek olan Redmi Note 7, tekli ve çoklu çekirdek testlerinde sırasıyla 1462 ve 4556 puan almayı başarmış bir telefon. Cihazın 6.3 inçlik bir ekran ve 3.900 mAh kapasiteli bir batarya ile geleceği de kesinleşmiş durumda. Ayrıca Xiaomi Redmi Note 7, ön kamerayı da ufak bir çentiğin içinde barındıracak. Arka panelinde parmak izi sensörü bulunacak olan telefon, ortaya çıkan görüntülere bakıldığında şık bir tasarımla tüketiciyi karşılayacak gibi görünüyor.

Redmi ailesinin 7. serisine ait olacak olan cihazın, piyasaya sürüldüğünde geçmiş serilerde olduğu gibi iyi bir satış çizelgesine ulaşması bekleniyor. Cihaza ait fiyat aralığı ve tanıtım tarihi ise henüz belli değil.