Kapat
Yemeksepeti Park
Haberler 0

Yemeksepeti’nin Yeni Ofisi Yemeksepeti Park

Türkiye’nin en büyük online yemek alışveriş sistemi Yemeksepeti, yeni ofisi Yemeksepeti Park ile görenleri hayrete düşürüyor. Kurulduğu günden itibaren Türkiye’nin en hızlı büyüyen internet projesi olarak dikkat çekti. Zaman içerisinde ise 589 Milyon Dolar değerinde satılarak ülkemizin en pahalı internet projesi olarak adından söz ettirdi.

Nevzat Aydın tarafından kurulan bu sistem, geçtiğimiz yıllarda Delivery Hero şirketi bünyesine katılmıştı. Ancak şirketin talebi ile Nevzat Aydın, hala Yemeksepeti şirketi CEO’su. Yeni ofis devasa. Webrazzi, her zaman olduğu gibi şirketin yeni ofisini giderek bizzat gezdi. Gerçekten büyüleyici bir şirket. Webrazzi Girişim Ofisleri başlığında bu videoyu yayınladığı için kendilerine teşekkür ederiz.

Yemeksepeti Park Resimleri

Büyüleyici bir ofis. Tek kelime ile Silikon Vadisi gibi bir girişim olarak dciddi anlamda fark yaratıyor. Hele ki videonun başında da görebileceğiniz üzere en çok alım yapan müşterilerin ismi, yerlere kazındı. Ofisin her şeyi özel olarak dizayn edildi.

Ofisin her yeri teknolojik. Her yeri el emeği ve özen ile hazırlanmış dekorasyon harikası. Nevzat Aydın, videoda her detay üzerine eğiliyor.

Büyüleyici bir ofis olmuş. Bu şirkette çalışmak, her anlamda çok büyük bir ayrıcalık olacak. Yemeksepeti, her şeye maksimum şekilde ayak uyduruyor.

5 katlı bir ofisten bahsediyoruz. Uyku odaları, hobi alanları, özel restaurant ya da aklınıza gelebilecek birçok farklı seçenek. Bu girişim, ülkemiz için bir ilk.

Her katta özel olarak hazırlanmış olan köprüler var. Köprülere aşağıdan yukarı doğru baktığınız zaman bu köprülerin de birer adı var. Dolayısı ile büyük bir bütçe ile yapılmış.

Her yer teknolojik. Her yer modern. Her yer göz alıcı. Perdeler kendi kendine kapanır. Asansör içerisinde şirketin mevcut verilerini kontrol edersiniz. Daha birçok şey. Dolayısı ile büyüleyici.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir