Yeni God of War Videosu Yayınlandı

Yeni God of War Videosu

Sony şirketi, kısa bir zaman dilimi öncesinde merak ile beklenen seçeneklerden olan yeni God of War videosu için yayınlama yaptı. Grafikler ve kurgu açısından über denecek noktası sonuna kadar zorlamışlar. Yani oyunun 5 dakikalık oynanış videosu gerçek anlamda birçok farklı detayı ve oynanış seçeneklerini bizlere sunma yoluna gidiyor.

God of War, önceki sürümleri ile birlikte en çok satan oyunlardan birisi olarak dikkat çekiyordu. Nitekim şimdilerde yeni sürümü ile birlikte resmen karşımıza çıkıyor. Daha önce web sitemizde oyun ile alakalı olarak yayınlanan ilk tanıtım videosunu sizlere sunma yoluna gitmiştik. Şimdilerde ise iş biraz daha farklı hale geldi. Bu video, oyun ile alakalı olarak net şekilde bilgi sahibi olmamızı sağlıyor.

20 Nisan 2018 Tarihinde Bizlerle

5 yıldır durağan geçen bir dönemden bahsediyoruz. Hal böyle olunca oyunun bağımlıları çok uzun bir süre bu oyuna hasret kalmışlardı. Ancak özlem artık bitiyor ve bomba gibi bir oyun geliyor. Yukarıdaki video, oyunu merak ile bekleyenler için daha çileli bir 15 günün geçeceği anlamına da geliyor.

Yayınlanan yeni video, bir trolle Kratos ve oğlunun nasıl savaştığını bizlere anlatıyor. Oyun içerisinde her türlü detay üzerinde en ince ayrıntısına kadar durulmuş. Öyle ki 4K deneyimi ile Playstation 4 Pro sayesinde mükemmel bir heyecan deneyimini bizlere sunacağı aşikar. Bekleyip heyecanla alarak deneme yoluna gideceğiz arkadaşlar.