Kapat
youtube-music-aile-paketi-12-ulkede-daha-kullanilabilecek
Ana Sayfa 0

YouTube Music Aile Paketi 12 Ülkede Daha Kullanılabilecek

Popüler video yükleme ve izleme servisi olan YouTube’un müzik servisi olan YouTube Music’in aile paketi artık 12 ülkede daha kullanılabilecek. İşte YouTube Music’in aile paketinin kullanılabileceği o ülkeler. 

Youtube Music Yayın Hayatına Başladı

YouTube’un müzik servisi olan YouTube Music gelişmeye devam ediyor. Kısa bir süre önce aile paketini Avustralya, ABD, Yeni Zelanda, Güney Kore ve Meksika’da kullanıma sunan YouTube, YouTube Music aile paketinin kullanılabileceği ülkelere yenilerini ekledi. 

YouTube tarafından yapılan açıklamaya göre yukarıdaki 5 ülkeye ek olarak Avusturya, Yunanistan, Kanada, Finlandiya, İrlanda, Norveç, Rusya, Almanya, İsveç, Birleşik Krallık ve İspanya’da yaşayan kullanıcılar da YouTube Music aile paketini kullanabilecek. 

YouTube’da bulunan milyonlarca şarkıya erişilmesi yanında binlerce çalma listesi, sanatçı radyosu, YouTube Remix koleksiyonları, canlı performanslar, coverlar ve video klipler içeren YouTube Music servisini kullanıcılar hem akıllı cihazlarında hem de bilgisayarlarında kullanabiliyor. 

Akıllı Arama özelliği sayesinde dinlenmek istenen müziğin kolayca bulunduğu YouTube Music servisiyle müzik dinleyen kullanıcılar ayrıca şarkıların sözlerine ve ek açıklamalarına da  kolayca erişebiliyor. 

Ücretsiz bir sürümü de bulunan YouTube Music’in ücretli olan premium servisinde kullanıcılar müzik videolarındaki reklamları kaldırma, arka planda müzik çalma ve şarkıları çevrimdışı dinlemek üzere indirebilme gibi özelliklerine ise 9.99 dolar karşılığında sahip olabiliyor. 

YouTube Music’e getirilen aile paketi sayesinde kullanıcılar 14.99 dolar karşılığında toplamda 6 kişiye kadar YouTube Music servisini kullanabiliyor. 

YouTube’un YouTube Music servisine ek olarak YouTube Premium servisi de bulunuyor. YouTube Premium aboneleri YouTube’da bulunan müzik videolarıyla birlikte tüm videoları reklamsız olarak izleyebiliyor. arka planda dinlemeyi aktifleştiren ve tüm videoların indirilebilmesini sağlayan servis, aynı zamanda Youtube Originals içeriklerine erişme imkanı da veren YouTube Premium servisine bireysel kullanıcılar 11.99 dolara sahip olabilirken, YouTube Premium’un Aile Paketi ise 17.99 dolara satın alınabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir