Samsung Galaxy Tab A 10.1 LTE incelemesi

87% Ortalama Puan

Samsung Galaxy Tab A 10.1 LTE incelemesi

Samsung Galaxy Tab A 10.1 bir Exynos 7904 yonga seti ile birlikte geliyor. Bu sekiz çekirdekli işlemci iyi performans göstererek 1.8 gigahertz'e kadar olan hızla çalışıyor. Bu görevlerin güvenilir ve uzun bekleme süreli olmadan gerçekleştiriliyor.

Tasarım
%85
Şarj Süresi
%88
Donanım
%87
Batarya
%89
Kalite
%85
Fiyat
%88

 

Samsung Galaxy Tab A 10.1 bir Exynos 7904 yonga seti ile birlikte geliyor. Bu sekiz çekirdekli işlemci iyi performans göstererek 1.8 gigahertz’e kadar olan hızla çalışıyor. Bu görevlerin güvenilir ve uzun bekleme süreli olmadan gerçekleştiriliyor. Bu, tableti iyi ve sezgisel bir şekilde çalıştırabileceğiniz ve her şeyi ihtiyaçlarına göre ayarlanabilen Android 9.0 tabanlı One UI eşlik eder. Tab A 10.1, 2 gigabayt bellek ve bir micro SD kart ile genişletilebilen 32 gigabayt dahili bellek ile sunuluyor. Tableti mümkün olduğunca uzun süre kullanabilmek için, tableti elektrikle birkaç saat şarj  etmeniz gerekiyor. Cihazda 6150 mili amper  kapasitede pil mevcuttur.

Samsung Galaxy Tab A 10.1 Büyük Ekran Çözünürlüğü

Samsung Galaxy Tab A 10.1‘in metal kasası tek bir metal bloktan tasarlandı ve aynı zamanda elde mükemmel bir şekilde oturan bir tasarımı var. Samsung Galaxy tablet sadece 7.5 milimetre derinliğinde ve 460 gram ağırlığındadır. Böylece, harika bir şekilde kullanılabilir . 10.1 inçlik ekran 1920 x 1200 piksel çözünürlüğe sahiptir. Harika bir renk sunumu ve parlaklığı var diyebiliriz . Üst çerçevede, görüntülü görüşmelerde iyi kullanılabilen 5 MP bir selfie kamerası bulunuyor. Arkasında 8 MP kamera var. Sağ tarafta ses seviye tuşları güç düğmesi ve SIM kart yuvası mevcuttur. Ek olarak, Tab A 10.1 ayrıca kulaklıklar için bir 3.5 mm  girişe sahiptir.

Samsung Galaxy Tab A 10.1 Özellikleri

Samsung Galaxy Tab A 10.1 harika ekran ve dinamik 3D ses ile birlikte sizlere sunuluyor. İkili hoparlör sistemi sayesinde, oynatılan filmler veya müzik, odanın her tarafında atmosferik bir ses ortamı haline geliyor. Dolby Atmos tarafından tamamlanan ses, odayı doldurur ve kristal netliğinde bir sese sahip olan bu tablet sizler için özenle tasarlanmış ve çok güzel renkler ile donatılmış olduğundan çok kullanışlılar.