En İyi Oyun Telefonları

Mobil oyun meraklıları için derlediğimiz, en iyi oyun telefonları makalemizde, oyun için telefon almak isteyen okuyucularımıza bir liste hazırladık. Listemizdeki tüm telefonlar oyun için ideal telefonlardır.

Apple iPhone X  Modeli

Geçen yılın en çok rağbet gören oyun telefonlarından birisi olan Apple iPhone X modeli, A11 biyonik işlemci kullanıyor. Ayrıca 64 GB dahili alanı var, 3 GB ram oyun deneyimi için yeterli bir geçici hafıza olarak kabul edilebilir.

Galaxy Note 8 Modeli

Oyun meraklıları için bir telefon modeli daha var, Note 8 modeli hala piyasada yer alan en kaliteli ve karizmatik model olma özelliğini koruyor. Hızlı bir performans isteyenler için Note 8 öneriliyor.

LG V 30 Modeli

ESS teknolojisini kullanan bir cihaz, dijital filtreleri olan oyun testlerinden başarı ile geçebilen bir model. Test aşamasında 14 farklı ve zorlu aşamadan geçmeyi başardı. Testin adı MIL STD810G testidir. Bu test zorlu şartları sınayan askeri donanımlar için düşünülmüş bir testtir.  Cihazın iyi bir işlemcisi ( SnapDragon 855) var. 128 GB dahili bellek alanı bol bol oyun depolamak için yeterli.

Honor View 20 Modeli

Razer kadar uzman olmasa da geniş ekranı ve iyi GPU ve CPU donanımına sahip olan bir oyun telefonudur. Bu telefonla Fortnite çalışıyor. 1080p çözünürlükte 6.4 inç büyüklükte harika bir telefon. Kameraları da çok iyi… Amazon’da 500 dolara alabilirsiniz. Tüm ağırlığı sadece 180 gr ve 4.000 mAh pili var. Ram ise 8 GB olarak seçildi.

Razer Phone 2 Modeli

Ekranı çok iyi olan bir oyun telefonudur, 120 Hz gibi inanılmaz resim yenileme hızına sahiptir, işlemcisi ise Snap Dragon 845 olduğundan en iyinin bir alt modelidir. Çok hızlı şarj edilerek, oyun deneyiminizi yarıda kesmez. Pili 10 saat kesintisiz oyun deneyimi sunar. Fiyatı biraz tuzludur.

Apple iPhone XS Max Modeli

208 g ağırlığa sahip bu telefonun ekranı 6,5 inç boyuttadır ve 4 GB ram kullanmaktadır.  1242×2688 p çözünürlükte ekranı ile oyun deneyimi eşsiz olabilir. Biyonik işlemcisi 8 çekirdekli ve bataryası da oyunlara devam edebilmeniz için 3.174 mAh olarak tasarlandı. 930 dolar gibi fazla bir fiyatı var.