Kapat
Akıllı Sehpa FurniQi
Haberler 0

Akıllı Sehpa FurniQi, Kablosuz Şarj Özelliğine Sahip

Dünya genelinde çok ciddi anlamda ilgi odağı olmayı başaran akıllı sehpa FurniQi kablosuz şarj özelliği ile adından söz ettiriyor. Sonunda bunu da yaptılar dedirtecek kadar işlevsel ve ilgi çekici bir tasarımdan bahsediyoruz. Evlerimizin olmazsa olmazlarından birisi sehpalardır. Hayatımızın olmazsa olmazlarından birisi de akıllı telefonlarımız.

Bu sehpa, kablosuz telefon şarjı özelliği ile birlikte her türlü telefonu şarj edebilme özelliğine de sahip diyebiliriz. Telefonunuzu sehpanın üzerine koyduğunuz an itibari ile akıllı telefonunuzu şarj etmeye başlıyor. Sehpa üzerinde olduğu sürece de telefonunuz daima şarj olmaya devam ediyor. Dolayısı ile yeni nesil bir fikir olarak da adından söz ettirecek teknolojiden bahsediyoruz.

Uluslararası Pazarda Satışa Çıkarıldı

Ülkemiz genelinde özellikle yatakların başında şifonyer kullanılır. Ancak bu gibi bir teknoloji sayesinde artık yerini sehpa alabilir. Her telefonu istisnasız bir şekilde destekleyen sistemlerden birisidir. Dolayısı ile FurniQi, her geçen gün çok ciddi anlamda büyük bir eğilim içerisine girdi. Dolayısı ile bu sehpa, ülkemizde de muhakkak ki bazı kesimler tarafından ciddi anlamda ilgi görecek.

150 Dolar gibi bir fiyat ile satılan bu mükemmel akıllı sehpa, yakın bir zaman dilimi içerisinde ülkemiz pazarında da satılmaya başlanacak. Dolayısı ile bizlerde en geniş kapsamlı seçenekleri sizlere sunabilmek adına somut atıyoruz. Yukarıdaki tanıtım videosu da bu anlamda sizlere ideal örnekleri sunmak için yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir