Kapat
Android P Ön İnceleme
Haberler 0

Android P Ön İnceleme

Bugün sizlerle birlikte ShiftDelete.net ekibi tarafından gerçekleştirilen Android P ön inceleme videosu üzerinde durmak istiyoruz. Google şirketinin yeni işletim sistemi olarak tanıttığı bu yeni sürüm, geçtiğimiz günlerde sunuldu. Google I/O organizasyonunda resmi olarak tanıtılacağının haberlerini de yine sitemiz içerisinde kısa süre önce sizlere sunmuştuk.

Android P geliştirici sürümü kısa bir süre önce yayınlandı. Yazılım geliştiriciler, işletim sistemi üzerinde testlerini tüm hızı ile devam ettiriyorlar. Google şirketi ise geri bildirimler doğrultusunda işletim sistemini daha stabil hale getirmek için çabalıyor. Bizlerde bu anlamda elimizden geldiğince kapsamlı seçenekleri sizlere sunma yoluna gidiyoruz.

Google Pixel 2 XL Üzerinde Ön İnceleme Yapıldı

Android P işletim sistemine dair ön inceleme işlemlerini ilk olarak ShiftDelete.net ekibi gerçekleştirdi. Google Pixel kullanıcıları için kullanıma açılan bu işletim sistemi, adından ciddi anlamda söz ettirecek. Üstelik yenilikleri ile alakalı olarak da video içerisinde işletim sistemine dair bilgiler alacaksınız.

Android P BETA sürümü olarak yayınlandığından dolayı işletim sisteminde belli başlı hatalar söz konusu olacaktır. An itibari ile sistem, anlayabileceğiniz üzere geliştirici sürümünde. Yani hala geliştirilme aşamasında bir sistem olarak da dikkatleri çekiyor diyebiliriz. Google I/O kapsamında tam olarak tanıtılacak ve dağıtılmaya başlanacak olan bu işletim sistemi, çok renkli şekilde bizlere gelecek. En önemli özelliklerden birisi de çentik özelliği olarak adından söz ettirecek gibi de görünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir