Kapat
Yerli AntiVirüs Programı CHOMAR
Haberler 0

Yerli AntiVirüs Programı CHOMAR Büyümeye Devam Ediyor

Kısa süre öncesinde haberini sizler için yapmış olduğumuz yerli antivirüs programı CHOMAR, kısa süre içerisinde büyüme gösterdi. Yerli yazılım projeleri, kısa zaman içerisinde o kadar ciddi bir şekilde ilgi gördü ki bu seçenekleri geri plana atmak neredeyse imkansız gibi görünüyor. CHOMAR, %100 yerli yazılım bir proje olarak adından söz ettiriyor.

Bu zamana kadar güvenlik yazılımı olarak Avast, Kaspersky ve bunlar gibi birçok farklı seçeneği denedik. Ancak yerli bir proje olarak objektif bir şekilde programın ciddi anlamda sağlam olduğunu söyleyebiliriz. Şirket, kısa süre içerisinde programını yenilenen sistemlere göre geliştirme yoluna gitti. Dolayısı ile kısa süre içerisinde çok ciddi anlamda büyüme gösterdi de diyebiliriz sanırım.

Bilgisayar, Telefon ve İnternet Güvenliği

Bilgisayar yazılımcılığı konusunda dünya genelinde hızlı bir şekilde büyüyen ülkeler arasında yer almaktayız. Yerli projelerimiz, birçok ülke için ciddi anlamda önem arz eden seçeneklerden birisi olarak da dikkatleri çekiyor. Hal böyle olunca CHOMAR, çok daha kısa bir süre dilimi içerisinde ciddi anlamda ilgi gördü demek yanlış olmaz kanısındayız.

Basit bir arayüz arkasında hizmet sunan son derece gelişmiş ve güvenilir bir altyapı olduğunu da net olarak söyleyebiliriz. Yerli virüs programı, ülkemiz genelinde özellikle şirketlerde çok ciddi anlamda tercih ediliyor. Dolayısı ile bizde sitemiz içerisinde haberini yapalım dedik. Bence sizlerin de üzerinde durmasında fayda olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir