AOC U27V4EA İnceleme

En deneyimli monitör üreticilerinden biri olan AOC, oyun monitörlerinden profesyonel monitörlere kadar birbirinden farklı kategorilerde son teknoloji görüntüleme deneyimleriyle bütünleşiyor. AOC U27VEA modeli hem mükemmel monitörler hem de iş ve içerik üreticileri için uygun olarak karşımıza çıkmaktadır.

Yeni nesil ince bir monitör olan U27VEA, üç tarafında küçük bir çerçeve ile çok şık bir görünüme sahip. Ayrıca çerçevenin ince yapısı ekranı izlemeyi daha keyifli hale getiriyor.

Monitör standı malzeme kalitesi açısından da mükemmel. Ayrıca ekranın ayarlanabilir açısı günlük kullanım için yeterli. Buradaki eksi nokta, ekranın yüksekliğinin ayarlanamamasıdır. Ancak ekran standart bir konumda olduğu ve göz hizasına yakın olduğu için kullanımı sorun teşkil etmez.

IPS Paneli

InDesign‘da fotoğraf, video veya dergi mizanpajları görüntülüyor veya en sevdiğiniz oyunu oynuyor olun, içeriğinizin her açıdan harika görünmesini sağlamanız gerekir. Sonuç olarak bu monitör, canlı renkler üreten ve geniş izleme açıları sunan gelişmiş bir IPS panele sahiptir. Bu şekilde, siz, arkadaşlarınız veya meslektaşlarınız ekrana bakarken yanınızda hangi açıdan oturuyor veya ayakta duruyor olursanız olun, fotoğrafınız her zaman mükemmel ve keskin olacaktır.

Uyarlanabilir Senkronizasyon

Adaptive Sync, dikey ekran yenileme hızını GPU tarafından sağlanan kare hızına göre ayarlayarak takılma, yırtılma ve takılmaları ortadan kaldırarak film ve oyun deneyimini daha akıcı hale getirir. Bu özellik, toplantılarda sohbeti kolaylaştırmak için video ve diğer görsel yardımcıları izlerken de kullanışlıdır.

Hoparlör

Yerleşik hoparlörler, aile, dostlar ve meslektaşlarla tanışmayı kolaylaştırır. Filmler, müzik, oyunlar ve daha fazlası için harici hoparlörler bağlamanıza gerek kalmadan ses kalitesinin keyfini çıkarabilirsiniz.

Titreşimsiz

Titreşimsiz AOC teknolojisi, ışık titremesini azaltmak için bir doğru akım (DC) arka ışığı kullanır. Uzun ve yoğun oyun seanslarının keyfini rahatça çıkarabilmeniz için göz yorgunluğunu ve göz yorgunluğunu en aza indirin!

AOC U27V4EA Teknik Özellikler

  • Ekran Boyutu: 23,8 inç
  • Ekran Çözünürlüğü: 1920×1080 piksel
  • Yenileme Hızı: 144Hz
  • Ekran Teknolojisi: IPS
  • HDIM: Var
  • DisplayPort (DP): Var
  • Tepki Süresi: 1 ms
  • Parlaklık: 250 cd/m⊃2;