AOC U2879VF İnceleme

87% Ortalama Puan

AOC U2879VF İnceleme

AOC, zaman geçtikçe ürünlerine yenilerini eklemeye devam ediyor. Özellikle monitör dünyasında adından sıkça bahsettiren AOC, yepyeni çarpıcı özellikleriyle ve uygun fiyatıyla yeni bir çalışma yapmış. AOC'un yeni  U2879VF monitörü, kullanıcılara fiyat performans hizmeti sağlayacak gibi görünüyor. Peki 4K özeliiğiyle beraber kullanıcıların arasına girecek olan yeni monitör bize başka hangi özellikleri sunacak?

EKRAN
%95
TEPKİME
%95
DAYANIKLILIK
%80
TASARIM
%90
FİYAT
%75

AOC U2879VF İnceleme

AOC U2879VF Tasarımı

AOC’un yeni monitörünün ekran kapasitesi tam tamına 28 inç boyutunda. Özellikle oyun severler ve film izlemeyi seven kullanıcılar, fiyatına bakarak da rahatlıkla tercih edebilirler. İnceliğiyle pek fazla yer kaplamayan monitör, 170 ve 160 dereceye kadar görüş açısı sağlayabiliyor. IPS panellerde 178 dereceye kadar açı sağlanırken, bu monitörde 170/160 dereceye kadar görüş açısı yakalanıyor. Bunun sebebi de panel seçiminden kaynaklanıyor. Genellikle monitörlerde IPS panel kullanılırken, bu cihazda TN Panel kullanılmış.

AOC U2879VF Teknik Özellikler

Monitör hem ev ortamına hem de şirket ortamına gayet uygun. Özelliklerine baktığımızda, cihazın sadece normal kullanıcılara hitap etmediğini anlayabiliriz. Oyun severler de rahatlıkla cihazo kullanabilirler. 4k video çözünürlüğüyle beraber gelen cihazda, 3840×2160 pikselde 60Hz tazeleme oranı bulunuyor. FreeSync özelliğini de barındıran cihaz, oyun sırasında meydana gelen görüntü yırtılmalarını da anında ortadan kaldırabiliyor. Cihazda USB girişi ve hoparlör bulunmuyor. Hoparlör kısmı çok önemli olmasa da, bazı kullanıcılar USB girişinin olmamasını çok olumsuz karşılayabiliyor. Monitörde Flicker-Free özelliği de bulunuyor. Bu özellik sayesinde seyir sırasında meydana gelen titremeler bloke ediliyor. Aynı zamanda 300 kandela parlaklık seviyesini barındıran cihaz, 1000:1 kontrast oranına da sahip.

AOC U2879VF

AOC U2879VF Fiyatı

Cihazın özelliklerine baktığımızda, doğal olarak fiyatın çok uçuk olacağını düşünebiliyoruz. Fakat fiyat düşündüğümüz etiketlerin çok çok altında yer alıyor. AOC  U2879VF modelinin fiyatı sadece 1599 TL. Bu sayede tüm kullanıcılar rahatlıkla monitörü tercih edebilirler. Şirket bünyesinde çalışanlar, oyun oynamayı sevenler ve büyük bir ekrana ihtiyaç duyanlar, monitörden yüksek oranda memnun kalacaklar diyebiliriz.