Apple Garanti Servisleri Hakkında Bilgiler

Apple Reseller

Bugün ki makalemizde bilmeyenler için kısaca Apple garanti servisleri hakkında bilgiler sunma yoluna gideceğiz. Samsung, LG, Sony ya da Nokia gibi markalar ülkemizde farklı standartlar izliyor. Apple şirketi ise bu anlamda tamamen kendi sistemini kurmuş durumda. Apple, tüm cihazlarını tamir edebilecek yetkili kurumları kendileri yetkilendirip geliştiriyor.

Apple Reseller adı verilen bir sistem olarak geliştiriliyor. Apple şirketi, dışarıdaki şirketler ile asla anlaşma yapmaz. Firmaların çalışanlarını dahi kendisi geliştirir.

Türkiye’de ki Apple Garanti Servisleri

Apple şirketi, her geçen gün büyüyen bir şirket ve ülkemiz genelinde ki yatırımlarını da şekillendiriyor. Bu noktada sizlere birçok şehirde hizmet sunan şirketlerden birkaçını önerebiliriz. Bu şirketler, Apple şirketi tarafından eğitilmiş personelleri sayesinde sizlere en kısa süre içerisinde bilgiler sunuyor.

Bu anlamda merak ettiğiniz birçok farklı seçenek fark yaratıyor. Aşağıdaki şirketler, Apple garanti standartlarını tam layıkı ile yerine getirme yolunda somut adımlar atıyor. Bunları yakından inceleyecek olursak;

  1. Pupa Bilişim Apple Premium Reseller
  2. Çizgi Telekom Apple Authorized Reseller
  3. BAŞARI Telekom

bu noktada en çok önerdiğimiz seçenekler olarak da dikkatleri çekiyor. Telefonu Turkcell, Vodafone ya da Türk Telekom’dan dahi alsanız IMEI numaraları Apple şirketi tarafından işlenir. Dolayısı ile tüm bu şirketlere telefonunuzu götürerek garanti standartlarını tam anlamı ile yerine getirebilme şansına sahip olabileceğinizi kesinlikle unutmamalısınız. Tüm merak ettiklerinizi konu altından iletebilirsiniz.