Apple iPhone Tanıtımı Yapılacak Ürünler

Apple iPhone Tanıtımı Yapılacak Ürünler

Apple iPhone Tanıtımı Yapılacak Ürünler Hangileri?

Apple şirketi bugün gerçekleştireceği lansman için son hazırlık aşamalarını gerçekleştiriyor. Herkesin yakında takip ettiği ve ülkemizden bazı ünlülerin lansman için Amerika’ya gittiği tanıtım gecesi için herkes çok heyecanlı görünüyor. 10. Yılı için bir kutlama niteliğinde lansman yapacak olan Apple şirketi aracılığı ile son derece kaliteli ürünlere erişim sağlayabileceğiz. iPhone telefonları sayesinde yıllardan beri gündemin en üst noktasından düşmeyen Apple şirketi, bugün de yapacağı lansman ile büyük beğeni toplayacağa benziyor. Lansman içersinde tanıtımı yapılacak ürünler de büyük merakla bekleniyor. Bu yüzden de herkes bir yerlerden bilgiler almaya çalışıyor. Biz de sızan bilgileri sizlerle paylaşıyoruz.

Apple iPhone Tanıtımı Yapılacak Ürünler Neler

Apple iPhone Tanıtımı Yapılacak Ürünler Dikkat Çekecek!

Apple şirketi tarafından düzenlenen lansman için bir tanıtım videosu da yayınlanmıştı. Yayınlanan videonun ardından lansmanın yapılacağı mekan ve diğer tüm hazırlıklar arasından birer kuple tüyolar alınmaya başlandı. Tanıtım için en çok konuşulan noktalar arasında lansman içerisinde kullanılacak ürünlerin tanıtımı bulunuyor. Tanıtım dahilinde birden fazla ürün karşımıza çıkacak. Ancak ürünler arasından en çok dikkat çekeni sizin de tahmin edeceğiniz üzere iPhone  X telefonu gibi duruyor. Büyük özelliklere sahip olan Apple telefonlarından iPhone X herkesin beğeneceği telefon gibi duruyor. Bu telefonu sayesinde de zaten lansman büyük ses getirmeyi başarmıştı. Bakalım, yeni telefon lansmanda nasıl tanıtılacak?

Apple iPhone Tanıtımı Yapılacak Ürünler ve Lansman Tarihi

6 ay öncesinden Apple şirketi bir telefon çıkaracağını duyurmuştu. Ancak herkesin bildiği üzere telefonun adı belli değildi. Yaklaşık birkaç hafta önce de yeni çıkacak telefonun adı belirlendi ve iPhone X olmasına karar verildi. Bunun üzerine bazı sızıntılar yaşandı ve telefonun özellikleri ortaya çıktı. Kablosuz şarj özelliği sayesinde büyük sükse yakalayan iPhone X telefonu ve diğer birçok Apple ürününün tanıtımı için bir lansman yapılacağı duyuruldu. Lansmanın Apple Park ve Steve Jobs tiyatrosu dahilinde olacağı da belirtildi. Dronelar yardımı ile çekilen görüntüler yayınlandı ve lansman için ipuçları dünyaya gösterildi. Lansman tarihi ise; bugün olarak söylendi.