Apple iPhone X Özellikleri

Apple iPhone X Özellikleri Açıklandı Mı?

Apple şirketinin yaptığı ve dünya pazarına sunmak için hazırlandığı son telefonu iPhone X büyük bir kitleye seslenmeyi başardı. Öyle ki, 10. Yılı içerisinde şirkete büyük bir kar ve ses getirtecek olan bu telefon sayesinde Apple şirketi bir daha Android’i geride bırakmayı başaracak gibi duruyor. Apple tarafından çıkarılan iPhone telefonlar haricinde telefon kullanmak istemeyen ya da artık Android işletim sistemine sahip telefonları kullanmaktan bıkan kişiler şirketin 10. Yıl şerefine çıkardığı iPhone X telefonunu almak için sıraya çoktan girdi bile. Özellikle Amerika ve Avrupa’dan lansmana büyük katılım sağlanacağı düşünülmektedir. Tabi tanıtılacak iPhone X telefonunun özellikleri de merak edilmektedir. Birkaç ipucunun çıktığını söyleyebiliriz.

Apple iPhone X Özellikleri

Apple iPhone X Özellikleri Neler?

Apple son zamanlarda dünya piyasasına sunmak için hazırlık yaptığı iPhone X telefonu ile dikkatleri üzerine çekti. Zaten telefonun özelliklerine göz attığımızda inanılmaz bir şekilde büyülenme geçiriyoruz. iPhone X telefonunun en belirgin özelliği kablosuz şarj olabilmesidir. Artık küçük mekanizma ya da stant sayesinde telefonunuz için kablolu şarj kullanmadan şarj edebilme imkanına sahip olabileceksiniz. Böylece birçok telefon kullanıcısının karşılaştığı şarj bitme sorunu ile en aza indirgenmiş şekilde karşılaşma ihtimaliniz olacak. Tabi bu özelliği ve detayları Apple iPhone X tanıtımı içerisinde anlatılacak. Ayrıca Face ID yani, yüz tanıma özelliği de en çok konuşulanlar arasında yerini koruyor.

Apple iPhone X Özellikleri ve Apple iPhone X Tanıtımı

Apple iPhone X telefonu her geçen daha fazla sevilmeye devam ediliyor. Öyle ki ön siparişler alınmaya başladığından beri başta kablosuz şarj özelliği olmak üzere birçok noktası ile herkesi kendisine çekerek yüksek bir sipariş kitlesine sahip oldu. Hatta insanlar bu telefonu elde edebilmek için mağazaların önünde adeta kamp kurdu. Özelliklerinin yanı sıra bugün gerçekleşmesi beklenen ve saat 22.00 gibi bitmesi düşünülen Apple iPhone X tanıtımı da günün en çok konuşulanları arasında yerini koruyor. Apple Park’da meydana gelecek olan tanıtım için saatler kaldı ve nefesler tutularak bekleyişler süratle devam ediliyor.