Kapat
İnceleme 0

Asus Zenbook Flip S İnceleme

81.2% Ortalama Puan

Asus Zenbook Flip S

Asus, yeni bilgisayar modellerini tanıtmaya devam ediyor. Önce telefon dünyasına güzel bir giriş yapan Asus, şimdi de notebook modellerini tanıtmaya yöneldi. Notebook modellerinde de başarılı bir yol izlemeyi başaran Asus, Computex 2017 çerçevesinde yeni cihazlarını tanıttı. Cihazların arasında fiyatıyla ve performansıyla dikkatleri üzerine çeken Zenbook Flip S modeli vardı. Peki bu model, kullanıcılara neler sunacak? Hep beraber inceleyeceğiz.

Tasarım
%80
Ekran
%90
Donanım
%93
Batarya
%94
Dayanıklılık
%70
Fiyat
%60

Asus Zenbook Flip S Tanıtıldı

Asus Zenbook Flip S Tasarımı

Asus Zenbook Flip S, gayet ince ve şık bir kasa tasarımına sahip. İnceliği ve performansıyla Macbook bilgisayarları andıran yeni modelde, %80 ekran kasa oranı kullanılmış. Kullanıcılar, bu dizüstü bilgisayarla daha geniş bir çalışma ve deneyim yaşayabilecekler. Kısacası cihazın tasarımında boğan bir görüntü yer almıyor.

Asus Zenbook Flip S

Asus Zenbook Flip S Donanım

Asus Zenbook Flip S modelinde U serisi Intel işlemciler kullanılmış. İ5 ve i7 işlemcisini içerisinde barındıran cihazda aynı zamanda 1TB SSD alanı bulunuyor. Bu SSD alanı da normal SATA disklerden üç kat daha hızlı biliniyor. 16 GB RAM kapasitesi bulunduran cihazda, Windows Hello teknolojisi kullanılmış. Bu teknoloji sayesinde de cihaz, kullanıcılara yaklaşık 11.5 saat şarj ömrü sunuyor. Akıllı telefonlarda olduğu gibi bu dizüstü bilgisayar da hızlı şarj özelliğine sahip. Harman Kordon ses sistemiyle beraberinde gelen cihaz, 4K çözünürlüğe sahip ve ekran bünyesinde de NanoEdge ekran teknolojisini barındırıyor. Cihaz, Asus Pen isimli kalemle de yönlendirilebiliyor.

Asus Zenbook Flip S Ne Zaman Satışa Çıkacak?

Asus, bütün notebook modellerini tanıtarak piyasaya kısa bir yoklama çekti diyebiliriz. Bu cihazların arasında en çok tutulanı da Asus Zenbook Flip S oldu. Bu nedenle satışa ilk olarak Flip S modeli çıkabilir. Şuan için satış konusunda net bir tarih yok. Önümüzdeki aylarda satış konusu detaylanacaktır.

Asus Zenbook Flip S Fiyatı

Asus Zenbok Flip S, tanıtılan modellerin arasında en çok dikkat çeken model olmuştu. Bunun sebebi de fiyatının performansına göre uygunluğuydu. Cihaz piyasaya çıktıktan itibaren yaklaşık 1.099 dolardan kullanıcılarını bekleyecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir