Kapat
Audi E-Tron Vision Gran Turismo
Haberler 0

Audi E-Tron Vision Gran Turismo Artık Gerçek

Gran Turismo oyunun efsane araçlarından birisi Audi E-Tron Vision Gran Turismo resmen gerçekte de üretildi ve fark yarattı. Bu araç oyunun en çok sevilen ve en performanslı araçlarından birisi olarak dikkat çekiyordu. Nitekim görüntüsü, performansı ve donanımı ile birlikte herkesi çok ciddi anlamda etkileyecek araçlardan birisi olacak.

Aracın resimleri de internet üzerinde resmen sızdırıldı. Her anlamda donanımlı, kaliteli ve altyapı seçenekleri anlamında da sınırları belirleyen otomobillerden birisi olarak dikkat çekiyor. Dolayısı ile bizler bu anlamda sizlere elimizden geldiğince en doğru bilgileri sunma yoluna gideceğiz.

Elektrikli Motor, 272 Beygir Güç

Tam anlamı ile bir makine demek yanlış olmaz sanırım. Audi markasının Quattro motor teknolojisini üzerinde barındıran yeni nesil bir seçenek olduğunu söyleyebiliriz. Görüntü olarak da birebir aynı tasarım. 3 ayrı elektrikli motor sistemi araç üzerinde dikkat çekiyor. 272 beygir güç üretimi ile de sürat sınırlarını ciddi anlamda zorlayacak gibi görünüyor.

Bu mükemmel yarış arabası 0’dan 100’e yalnızca 2.5 saniyede çıkıyor. Yani devrim niteliğinde bir sürat sınırını bizlere sunan harika otomobil, aynı zamanda güvenlik açısından da maksimum seçenekler ile donatıldı. Üstelik araç, geçtiğimiz günlerde düzenlenmiş olan Formula E yarışlarında boy göstererek adındfan ciddi anlamda söz ettirdi. Audi markasının son yıllarda geliştirdiği en farklı ve en performanslı otomobillerden birisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir