Kapat
Asus Zenfone Max Plus M1
Haberler 0

CES 2018: Asus Zenfone Max Plus M1 İncelemesi

80% Ortalama Puan

Asus Zenfone Max Plus M1

Ekonomik bir akıllı telefon olarak ciddi anlamda fark yaratıyor. Türkiye genelinde de bu tarz cihazlara ilgi büyük. Donanım seçenekleri de çok ideal. Bizce en iyi imkanlardan birisi olacak.

Tasarım
%75
Teknik Özellikler
%80
Stabilizasyon
%75
Dayanıklılık
%85
Fiyat
%85

CES 2018 kapsamında tanıtılan akıllı telefon modellerinden birisi olan Asus Zenfone Max Plus M1 incelemesi ile karşınızdayız. Uzun bir süredir heyecan ile beklediğimiz seçeneklerden birisi olarak dikkat çekiyor. Asus markasının kısa vadede fark yaratması da beklenen bir şeydi. Nitekim bu cihazın kalitesi de adından söz ettiriyor ayrıca. Alt ya da orta segment için en mükemmel imkanlardan birisidir.

Asus Zenfone Max Plus M1 CES 2018

Asus Zenfone Max Plus M1 Teknik Özellikleri

iPhone benzeri kasa tasarımı her zaman için eleştirdiğimiz seçeneklerden birisi olarak dikkatleri çekiyor. Cihazın çift kamera seçeneklerini bizlere sunması, bu segment için alışık olmadığımız bir seçenek. Teknik özelliklere daha yakından bakacak olursak;

  • Ekran: 5.7 inç FullHD+ IPS LCD Kapasitif Ekran
  • Mobil İşlemci: MediaTek MT6750T
  • Dahili Depolama Kapasitesi: 32 GB / 64 GB + MicroSD Desteği
  • RAM Bellek: 3 GB / 4 GB
  • Arka Kamera: 16 MP + 8 MP
  • Ön Kamera: 16 MP
  • Batarya Kapasitesi: 4130 mAh
  • Mobil İşletim Sistemi: Android 7.0 Nougat

Asus Zenfone Max Plus M1 Fiyatı

Cihazın fiyat seçenekleri ile alakalı olarak bazı bilgiler tanıtım esnasında bizlere resmen sunuldu. 32 GB ve 3 GB RAM versiyonuna sahip modeli 850 TL + Vergiler olmak sureti ile karşımıza çıkacak ekonomik bir telefon modeli olacak diyebiliriz sanırım.

Bir üst modeli olan 64 GB ve 4 GB RAM bellek sahibi cihazın fiyat seçeneği ile alakalı olarak henüz net bilgiler yok. O da yakında sitemizde sizlerle birlikte olacak diyebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir