Kapat
HTC Vive Pro
Haberler 0

CES 2018: HTC Vive Pro Sanal Gerçeklik Gözlüğü Karşınızda

HTC’de teknolojik adımlarını çok yönlü hale getirdi ve şu günlerde HTC Vive Pro sanal gerçeklik gözlüğü de resmen karşımıza çıktı. Türkiye genelinde özellikle VR teknolojilerine de ağırlık gösterildiğini net olarak söyleyebiliriz. HTC, bu anlamda ilk ürününü geliştirdi ancak ilki ile birçok kesimi de kendisine hayran bırakacak gibi görünüyor. Resimleri dahi cihazın ne kadar iyi bir ürün olduğunu söylüyor.

HTC Vive Pro CES 2018

UHD Görüntü Kalitesi Deneyimi

Tasarımını bir kenara bırakıp objektif şekilde cihazı inceleme yoluna gitmek istediğimizde 2880 x 1660 çözünürlüğe sahip. Bu da UHD (UltraHD) görüntü kalitesini sizlere sunacak anlamına geliyor. Aynı zamanda cihaz, beraberinde kullanabileceğiniz iki adet joystick el aparatı ile birlikte gelecek. Yani tam anlamı ile mükemmel bir konsept tasarımına sahip.

Tabi ki bununla da yetinmiyor. Cihaz içerisinde uzaktan teknolojiler de dikkatleri çekiyor. HTC şirketi bu anlamda ciddi şekidle farklı bir deneyime sizleri ortak edecek.

Kablosuz Adaptör Teknolojisi ile Fark Yaratacak

Kablosuz adaptör teknolojisi dediğimiz zaman bunu nasıl anlamanız gerekiyor? Cihazın şarjı tükenmek üzere iken herhangi bir aparata bağlamadan Bluetooth teknolojisi sayesinde sorunsuz olarak şarj edebilme şansına da sahip olabime fırsatını sizlere sunacağız.

HTC Vive Pro sayesinde sanal gerçeklik deneyimi o kadar farklı seçenekleri bizlere sunuyor ki her ne olursa olsun ideal imkanları da sizlere sunacağız. Yakında daha yeni ürün incelemeleri ile sizlerle birlikte olacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir